בחר את ריהוט הסלון הנכון עם חמשת הטיפים האלה

הקמת הסלון המושלם היא מטרה עבור בעלי בתים רבים ושוכרים כאחד. בין אם הם אוהבים לבדר ובין אם הם מחפשים ליצור פרוסת גן עדן משלהם בתוך ביתם, הריהוט המושלם יכול לעשות את ההבדל. עם זאת, מציאת סט הסלון המתאים יכולה להיות אתגר אמיתי. להלן מספר טיפים שיעזרו להקל על הציד אחר הספה המושלמת.

חשוב על גודל החדר

מעצבי פנים מתעקשים שהחלל יכתיב את הריהוט. ספה גדולה בצורת L פשוט לא תפעל בחלל קטן. לפני שתביא ספה חדשה הביתה, שקול את גודל החלל. במקום חתיכה גדולה, חפשו ספה קטנה יותר שתעניק לחדר תחושת מרחב. זה עדיין יכול להיות קטע הצהרה, אבל זה לא צריך לגמד את כל החדר.

שקול מה צריך החדר

האם בחדר יש מדפי ספרים מובנים ומרחב לטלוויזיה? אם כן, אין סיבה להוציא את הכסף הנוסף על מרכז בידור או מדפי ספרים מהרצפה עד התקרה. במקום זאת, בחר באפשרויות ישיבה נוספות. הוסף כורסה או מושב אהבה ליד חלון ליצירת פינת קריאה נעימה. אם החדר קטן, השתמשו במקומות אחסון נסתרים. הוסף שולחן קפה עם מדף או מגירות מובנות כדי למנוע את העומס להצטבר בחלקו העליון, או השתמש בעות'מאנית לאחסון כדי למקסם את שטח האחסון מבלי לוותר על הנוחות.

דע מי ישתמש ברהיטים

אם החלל ישמש בעיקר לאירוח אורחים, חפשו יצירות המשקפות את סגנון ועיצוב החדר. זה ייצור מראה מתוחכם ומגובש. עם זאת, אם ישנם ילדים וחיות מחמד המפעילים עומס על הריפוד, חפש אפשרויות עמידות לכתמים. ספות, כסאות ועות'מאנים רבים זמינים עם ריפודים עמידים בפני כתמים כדי למקסם את חיי הרהיטים.

היצמד לנושא

ערבוב והתאמת סגנונות ודפוסים יכולים ליצור מרחב ייחודי, אך וודא שהגימורים אינם מתנגשים זה עם זה. חפש צבעים משלימים בעת רכישת חלקים חדשים, הוסף כריות מבטא ושלב חלקים ישנים עם החדשים יותר. במקום להחליף את כל מה שיש בחדר, חפש דרכים לשילוב יצירות ישנות יותר באופן יצירתי בנושא החדש. אין שום סיבה להיפטר משולחן קפה יפה לחלוטין רק בגלל שהעץ הוא בגוון שונה מזה של שולחנות הצד החדשים. פשוט לתאם בין השניים.

השקיעו באיכות

שדרוג הסלון יכול להתבצע במחירי מבצע, אך עדיף תמיד לחפש איכות ולא פשוט מחיר נמוך. קניית ריהוט זול פירושה לעיתים קרובות שיהיה עליהם להחליף אותם מוקדם יותר. השקעה בפריטים איכותיים ולא בציד מבצעים מסייעת להבטיח שמערכת הסלון תימשך שנים רבות.

החלקים הנכונים יכולים להפוך סלון ממקום תפל ושימושי למפגש נעים המושלם לאירוח אורחים. חבקו את הסגנון והשתמשו בחדר בצורה המלאה ביותר על ידי הוספת כמה חלקים נבחרים לחלל.Source by Andrew Stratton

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *