דרכים להגדיר את החללים שלך עם שטיחים לאזור – שטיחים לאזור הסלון

1. צור כניסה מזמינה – כשדלת הכניסה שלך נפתחת היישר לחדר ללא מבואה ייעודית, אתה יכול לבנות אשליה של אחד עם שטיח שטח. שטיח צמר שברון הוא דוגמה טובה ליצירת כניסה מסבירת פנים ועושה ניגוד יפה לפרקט. השתמשו בשטיח צבע מודגש לבנייה על המראה על ידי הוספת רהיט קטן ואומנות.

2. הפוך את הסלון שלך למוקד – בעוד שחדרים גדולים וחללים גבוהים הם ההיבט המזמין של בית בעל קונספט פתוח, הם גם מביאים אתגר לארגון מרחב נעים לבילוי. חלל מגורים יפה יכול להיות לא מוגדר עד שמניחים שטיח מעוצב לאזור שיחה מזמין ונעים יותר. עם תקרות גבוהות וחלונות גדולים, השטיח מהווה עוגן לחדר ומושך את העין מהחללים הגדולים, מה שהופך את החדר להרגיש ידידותי ונעים.

3. הגדר את פינת האוכל רק בגלל שבבית שלך חסר חדר אוכל מסורתי, זה לא אומר שלא יהיה לך כזה. בחלל מגורים עכשווי זה, שטיח גדול יוצר פינת אוכל. ללא קירות ליצירת אזורים מוחשיים, יש צורך בשטיח כדי לארגן את החלל לאזורים שימושיים. כשבוחרים שטיח אזור מתחת לשולחן והכיסאות, וודא שהשטיח גדול מספיק בכדי שהכיסאות יוכלו להימלט מהשולחן מבלי ליפול מקצה השטיח.

4. מתאר אזורי תנועה גבוהים – מרחבים גדולים פירושם שלעתים קרובות יש מספר כניסות ויציאות לחדרי חוץ ולחדרים אחרים. העז להניח שטיחי שטח על גבי השטיחים שהותקנת כבר להגנה. השטיח הפנימי-חיצוני הזה לא רק מושך ויזואלית, אלא שהוא יכול להתמודד עם התנועה מדלתות צרפת. חשוב מכך, זה יוצר דפוס תנועה.

5. שטיחים מחוץ לאזור – ניתן להפוך פטיו גדול למרחבי מגורים מוגדרים באוויר הפתוח. שטיח חיצוני עמיד יכול לגלף סלון חיצוני נהדר מחלל ללא גבולות מוגדרים. שטיח הופך כל פינת ישיבה ובמיוחד מול אח לחלל משפחתי יצירתי ונעים לשיתוף משפחתי נוסף.

עם קירות שיורדים בשיפוצים ובתים חדשים המשקפים מגמות עיצוביות בקונספט פתוח, השטיחים מספקים נוחות ויופי תוך כדי ארגון ומקסום החלל. הגדל את העיצוב שלך על ידי הוספת שטיחים לאזור. התבונן בחנויות מקוונות שיש בהן שטיחים מקסימים במחיר סביר, בדוק רעיונות לקישוט מקוון ומדיה חברתית, קבל תחושה של איזה מראה תרצה להשיג, אך בד בבד תחשוב מחוץ לקופסה ותעז להיות שונה. המשפחה והחברים שלך יאהבו בוודאות את מה שבחרת. חיים בתקציב? גלה כמה אתה צריך להוציא ותכנן סכום חודשי להפריש ותאריך יעד. תוכל לשנות את העיצוב שלך על ידי צביעת קיר מבטא, להוסיף כמה אגרטלי קישוט עם פירות או פרחים צבעוניים, להשתמש בינשופים צבעוניים ובשטיחי האזור שבחרת.Source by Amalie Lopez

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *