הימנע מקישוטי גינה רבים מדי – הם יוצרים הסחת דעת חזותית

יש יותר גן מאשר רק שורות צמחים מסודרות. גם ציפורים וחרקים הם חלק בלתי נפרד ממנו. עם זאת, גם לרכיבים מעשה ידי אדם ישנה חשיבות שווה בהצבת כל גן והספסלים או סידורי ישיבה אחרים, גופי מים כמו מזרקות ובריכות שושן הם רק חלק מהם. זה לא הכל; ישנם סוגים שונים אחרים של קישוטי גינה זמינים כיום. ביקור בחנויות הגן ייתן לכם מושג ברור לגביהם.

עם זאת, התבונן תחילה בגינה שלך. האם יש לו אופי מובהק כלשהו? קישוטי הגן שאתה קונה חייבים להתאים אליו. גן זן, למשל, לא יכול להכיל פסל אירופי קלאסי או בסגנון אורבני של גן לא יכול להיות בו ריהוט כפרי. זה כמובן לא אומר שאתה לא יכול לערבב סגנונות. אתה יכול, אבל במקרים כאלה, זה דורש מידה רבה של מומחיות כדי להביא לתוצאות הרצויות. כל מה שתשים צריך להוסיף לאווירה. זה לא אמור ליצור שום הסחת דעת חזותית.

יותר מדי קישוטי גינה יוצרים הסחת דעת חזותית. לעתים קרובות הם הופכים גן למוזיאון חוצות ולכן יש לזכור גם את גודל הגינה שלכם. בנסיבות מסוימות, מעט מדי עדיף על יותר מדי וזה רק אחד מהם. עם זאת, גן יפה דורש תכנון יסודי. אתה פשוט לא יכול לעשות ערוגה כאן ועוד שם, לשים כאן פסל ומעקה ולצפות שהגינה שלך תיראה במיטבה. עליכם לתכנן תחילה את הגן ובזמן שאתם עושים זאת, חשבו גם על קישוטי הגן.

דרך נוספת לעשות זאת היא להשלים את הגינון תחילה ואז להחליט על קישוטי הגן. זה תהליך קל יותר, אך אם שתלתם יותר מדי עצים, יתכן שלא יהיה לכם מספיק מקום לדברים כאלה. לכן, חכם יותר להכין תוכנית שלמה לפני שתתחיל לעבוד על הגן. עם זאת, לא תמיד חיוני להציב את קישוטי הגן באופן בולט. אם בחרתם בקפידה, יש כאלה שנראים טוב יותר אם הם שוכנים בין הנטיעות או נגד. זכרו, פריטים כאלה נועדו להוספת נגיעה אישית לגינה שלכם ולכן בחרו בזהירות. אל תנסה לעקוב אחרי אחרים בעיוורון.

כל סוג של קישוט, בפנים או בחוץ, מחייב אותך לדמיין את ההגדרה לפני ביצוע כל סוג של רכישה. לפני שאתה קונה ציור יקר, עליך לדעת היכן אתה יכול לשים אותו. לחלופין, אם יש לך קיר ריק, אתה צריך לדעת איזה סוג של ציור יהיה מתאים למקום. זה לא ממש קשה לדמיין לפני היד. לכן, אם תנסו תוכלו לדמיין גם את הגן שלכם. אם אינך יכול לעשות זאת, תעשה חיתוך מקרטון בעיטורי גן שונים כדי לראות מה נראה הכי טוב במקום מסוים.

עם זאת, ייתכן שלא יהיה צורך בהיקף כזה אם ביצעת מחקר שוק יסודי ובמקביל יש לך חוש רגיל של סגנון, צבע ופרופורציה. תחושת פרופורציה זו מהווה גורם מרכזי בכל הנוגע לעיצוב גינות. ישנם סוגים שונים של קישוטי גינה. הם משתנים בסגנון, בגודל ובחומר. בחר בזהירות. כפי שהזהירו המומחים, אל תהפוך את הגינה שלך למוזיאון באוויר הפתוח.

להלן כמה מקישוטי הגן הנפוצים הקיימים כיום:

אדניות נוי, סירים ואגרטלים הם הפריטים המבוקשים ביותר. אתה יכול לקבל אותם בעיצובים קלאסיים או מודרניים. אתה יכול לחפש אגרטלים מהנים מדי.

מזרקות ותכונות מים אחרות זמינות בצורות ובגדלים שונים. גם הם נמצאים בראש רשימת הפופולריות.

-התקנת פסלים נמצאת גם כן. וודא שגודל הפסל מתאים לגינה שלך. אם הוא גדול, חתיכה יפה אחת הממוקמת במיקום הנכון אמורה להספיק.

-קירות גן נוי וגדרות מוסיפים גם לייפוי הגינה שלך.

-אז יש פנסי שביל / גן, או סידורי תאורה נוי אחרים לבחון.

כיום, הגן שלנו הוא לא רק מרחב חיצוני עבורנו לגידול צמחים או לילדים לשחק כיתת. זה הפך להרחבה גם בתוך הבית שלנו. לכן צריך להקפיד יותר על פריסת הגן. אם אתה יכול לעשות את זה כמו שצריך ולקבל רהיטי גן מתאימים במקום, אתה תמצא את המשפחה שלך מבלה יותר זמן כאן ובכך עושה פחות עומס בפנים. זה בונוס נוסף, לא?Source by Thomas S Reynolds

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *