התכונות ההופכות את תליוני תאורת השחף לאידיאליים לכל חלל בביתכם

פשוט יותר וחסכוני יותר מנברשות המגיעות עם זרועות רבות פרושות, התליון הוא אביזר תאורה קטן המתפקד בדומה לכל נורה ממוצעת המכוסה בסוג מיוחד של צל, בתוך גלובוסים התלויים בקצה המיתר. תליוני תאורת שחף זמינים במגוון רחב של סגנונות, צורות וגדלים, ותחומי תאורת השחף מגיעים בטווח שבין 4 "סוגים שונים של צילינדרים קטנים לכיפות ענק בגודל 30". עם כיפות וגוונים גדולים יותר, כמו גם כלי תאורה פנימי, תוכלו לצפות לתאורה על שטח גדול, באופן אידיאלי עבור אזור הכניסה, גרם המדרגות או המרפסת שלכם.

באותה מידה, כאשר אתה זקוק לאזור קטן כדי להתמקד, עבור לתליונים שעובדים כמו אור משימה שמציע קורות בהירות יותר על מקום ספציפי כולל אי ​​מטבח, כיור או מעל שולחן הקריאה של הספרייה שלך. מכיוון שהגוון המכיל את האור הוא המומחיות של תליונים, תוכלו למצוא אותם בזנים ובהתאם לבחור אותם בהתחשב במה שמתאים ביותר לחלל שלכם. כדי להזכיר כמה בין הזנים כולל משקפיים צבעוניים, תופי חליל, גלוביות מצולעות של מתכות ססגוניות מבריקות וכו '.

אורות תלויים של שחף הם דרך נהדרת לכלול נגיעה אישית במקום העסקי או לביתכם ואילו אפשרויות ההארה בתליונים אינן מוגבלות. להלן ארבעה רעיונות נהדרים עבורך

שקול תליונים קבוצתיים

הקונים יכולים לגשת למגוון בלעדי של תליונים קבוצתיים מהמדף או יכולים להפוך אותם להתאמה אישית על ידי הוספת לפחות שלושה תליונים בשרשרת. באופן לא מפתיע, כשהם מושעים באשכולות הם הופכים לאמירה נועזת. בעוד שאין חובה להשתמש בצבע, בהיר או אפילו בממד דומה במערך התליונים, על ידי הבדל בסוגיהם, אתה יכול להתפאר ביעילות בכישרון היצירתי שלך, בחזון ובחוש הסגנון שלך. אתה יכול לנסות לקבץ ולהציג תליוני תאורת שחף בחדר האמבטיה שלך, מעל אזור הכנת המטבח או מעל שולחן האוכל.

השתמש בתליוני תאורת שחף בכל מקום

למרבה הפלא, תליוני תאורת שחף פותחים את הדרך לאפשר לך להאיר את סגנונך, אישיותך וטעמך בכל ביתך עם הזנים המשתלבים לחלוטין במקום. בניגוד לנברשות, שהן אביזר תאורה משוכלל, החלק הטוב ביותר בתליונים הוא שהם נעשים נגישים לכל חלל וחלל בביתכם. ממש מחדר ילדכם לחדר שמש כפרי, חדר אמבטיה למטבח או חדר שינה למבואה, תוכלו להאיר בכל מקום עם הסטים או האשכולות המחמיאים לו.

כלול גלובס וכיפות

גלובוסים לתאורת תליון הופכים פופולריים כמו כל דבר אחר. מלבד גוונים, אל תשכח להציג אותם עם כיפות כיפות המגיעות במגוון רחב של דוגמאות, צורות וסגנון. אתה יכול להכין אותם עם אלמנטים תעשייתיים צנועים, מאפיינים אופנתיים מבריקים, גופי פלדה כפריים ואחרים.

תאיר את המדרגות שלך

מדרגות הן הזדמנות עצומה בכל בית אשר ניתן להאיר בצורה מדהימה על ידי תליוני תאורת שחף בגדלים קטנים או גדולים הסגורים בתוך שרשרת. מכיוון שגרמי מדרגות צריכים להיות מוארים היטב כדי להפחית את הסיכון להחלקה, שקול תמיד תליונים שאינם מפוזרים.Source by Grisel Herrick

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *