וילונות למטבח – 5 טיפים כדי להשיג אותם נכון

וילונות למטבח הם מרכיב חיוני בגימור עיצוב המטבח. לרוע המזל הם לרוב נוטים להישכח. ברגע שיש לך אותם עם זאת תראה בדיוק מה ההבדל שאתה יכול לעשות על ידי מסגור החלונות שלך באמצעות הטיפול הנכון בחלון. להלן חמש טיפים שיעזרו לך לבחור נכון.

1. בחר סגנון פשוט ובלתי פורמלי

סוואטים וזנבות מפוארים וכותרות וילונות משוכללות מתאימים יותר לחדרים פורמליים כמו הטרקלין או חדר השינה. שמור על הווילונות פשוטים במטבח כדי להתאים יותר לסגנון החדר.

2. הוסף אימפקט עם עיצוב הבדים

אנו עשויים להסס לבחור (ולהיתקע עם) ארונות צבעוניים, אולם וילונות הם דרך נהדרת להוסיף מעט צבע למטבח. בחר עיצוב בד וצבעים המתאימים לשאר האלמנטים במטבח בין אם הם עכשוויים, קלאסיים או כפריים.

3. שמור עליהם קצר

וילונות באורך אדן הם בדרך כלל התאמה טובה יותר לסגנון הבלתי פורמלי במטבח, אם כי וילונות באורך מלא עשויים להיות מתאימים אם יש לכם חלון באזור האוכל של המטבח שלכם והשתמשו בו לארוחות. וילון בסגנון בית קפה נהדר גם אם תרצו קצת פרטיות אך לא תרצו לחסום יותר מדי אור.

4. וודאו שהם רחיצים

וילונות למטבח עשויים להתלכלך בהרבה מווילונות בחדרים אחרים בביתכם עם כל האדים והשומנים שבאוויר. יהיה עליך לנקות אותם לעיתים קרובות, לכן הקל על עצמך על ידי בחירת וילון או בד שנשטף בקלות במכונת הכביסה ולא כזו שזקוקה לך לטיול בניקוי היבש.

5. תחשוב על בטיחות

בדים המשתלשלים מעל אזור בישול אינם אידיאליים. אם יש לך חלון ליד תנור, שקול אם וילונות הם אפשרות בטוחה. יכול להיות שאתה טוב יותר עם וילון גלילה פשוט שיישאר הרחק מהלהבות או מהתבניות החמות.Source by Janice Wood

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *