חדר מדיטציה ועיצוב מזבח

תחושת רוגע עצומה משתלטת עליך כשאתה נכנס לחדר המדיטציה שלך. אולי זה פסל הבודהה החייכן או פסלי הקיר המגולפים של גאנשה וקרישנה המובילים אותך לחלל ההתעוררות הרוחנית שלך. עיצוב בר קיימא מתמקד בשימוש בחומרים כמו עצים משוחזרים אשר הוחזרו לארונות ולשידות המשמשים כמזבחות או לאחסון. מביא איתם את האנרגיות של העת העתיקה את גילופי הצ'אקרה והלוטוס הקשורים לאלמנטים של הטבע.

מזבחות הם מקומות פולחן, מערבולות אנרגיה המחדירות את החלל סביבם בהילה שלך. מזבח הוא ביטוי פיזי לרוחניות הפנימית שלך. קשתות עתיקות מעוצבות להפליא המהוות בית גנאשה, פסלים ואלילים של לקשמי, מלות ופירמידות, אלמנטים המחברים אותך לאלוהות כפי שאתה רואה את זה בתוכך, מרחב שבו אתה משקף במודע על מערכות יחסים בהווה ובעבר. המזבח שלך רוטט באנרגיה הרוחנית שלך וכשאתה עושה מדיטציה לפניו, האנרגיה משתקפת חזרה וגדלה באופן אקספוננציאלי.

ערימת הכריות העשויה מסארי ממוחזר והחופה עם הגוונים הצבעוניים המתפשטים על הרצפה הופכים את החלל הקטן והנעים הזה לבוהמי וחופשי. מסגרות הקשתות מעץ וינטאג 'על הקירות קושרות את חלל המדיטציה עם זן החדר.

תרגול יוגה לפני המזבח שלך, או ביצוע מדיטציה שלך, זה מקשר אותך שוב למטרה הפנימית שלך בחייך. בדלת העתיקה המובילה לחדר המדיטציה שלך יש גילופי לוטוס וצ'אקרה, דלת הודית עתיקה עם גוונים של ורוד, עשירה כל כך בהיסטוריה של האהבה לרוח האלוהית. דמצ'יה שבטית יפהפייה יושבת בפינה עם שפע של עשבי תיבול ו עציצים המעניקים את ריחם למרחב היפה שלך.

הקשת המשולשת נפתחת לחצר האחורית המדהימה והירוקה שלך, ואתה מרגיש אחד עם הטבע. יש לי מזבחות בכל הגן, פסל האנומן באבן טבעית מוקף בעציצים ויושב מתחת לעץ הבניאן הענק, טיול הערב שלי הוא משקף בעצמי וממריץ כשאני מציע לו פרחים, סופג את כוחו ועמידותו, מרגיע הכל מחשבות סוערות ומאכזב את משמרי.

מלות ברודרקאשה, קריסטל קוורץ, לאפיז לזולי ותמונות של אהובים מקיפים את המזבח שלי כשאני מבקשת ביטחון בקשר עם אמי ואבי במהלך מדיטציה. אני מזמר לגנשה כשהוא פותח פורטלים חדשים ופרקים חדשים בחיי, ומלמד אותי את דרכי חוכמתו. סרסוואטי היפה מלמד אותי להיות מודע בבחירת המילים שלי ולהיות תמיד אדיב במחשבה ובפועל.

עץ גילוף החיים מלמד אותי להאמין בפריחה של האהבה והחיים כשאנחנו עוברים תלאות וממשות מתוחים. חדר המדיטציה שלי מנחה אותי בכל האנרגיות ועוזר לתודעתי להתרחב ולהתמזג עם אלוהות קוסמית. הנומן ושיווה, שניהם זהים או שונים? המניפסט והבלתי מבוטל. התקרב להבנת המסתורין של החיים עם גילופים יפים של קרישנה ושיווה המצפים את הקירות המזכירים את מערות אג'אנטה אלורה בהודו. המזבח שלך מחזיק את האהבה שאתה מציע ומגדיל אותה בריבוי.Source by Era Chandok

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *