חמשת הטעויות המובילות שיש להימנע מהן בעת ​​בחירת דלתות ארונות מטבח

מתכננים שיפוץ מטבח? ובכן, זה לא מוגבל רק לספסל גב, אריחים או משטחי עבודה למטבח. אתה נדרש להרחיב את החזון שלך כדי להוסיף מגע עכשווי למטבח שלך המציע סגנון ופונקציונליות. התקנת דלתות המטבח הנכונות לארונות האחסון היא אחד הגורמים החיוניים מבין אלה שעליכם לשקול לוודא שהמטבח נראה נפלא. בעוד שרוב האנשים נוטים לחוסר רצון לחקור אודות הסגנונות המרובים של דלתות הארונות מכיוון שהם מאמינים שהכול יהיה זהה, אתה לא צריך להיות אחד ביניהם שעושה את אותה הטעות.

בין אם עליכם לשמור על עדינות וטבעיות ובין אם תשקלו להוסיף צבעים לארונות, אין אלטרנטיבה טובה יותר לדלתות אלו. עברו על הדברים הבאים כדי ללמוד על כמה מאותן טעויות שעליכם להימנע בעת בחירת דלתות הארונות בכדי לוודא שההשקעה והמאמץ שלכם בשיפוץ המטבח הולכות לשווא.

לא חוקר

אחת הטעויות הנפוצות ביותר שכל בעל בית נוטה לעשות הוא לקבל החלטה פתאומית מבלי לעשות מחקר. למרבה האירוניה, רוב האנשים הללו אינם מבינים כיצד דלתות המטבח הטובות ביותר יכולות בסופו של דבר לסייע בשמירת המזון המאוחסן שלך או בשיפור מראה המטבח שלך. מחקר מקיף יכול לסייע לכם במציאת דלתות הארונות במחירים הטובים ביותר הקיימים בשוק. יתר על כן, ניתן לבחון את העיצובים והמגוון של חלק זה רק במחקר מעמיק.

לא סגנון אלתור

חלק עיקרי מאנשים מתעלם מהצורך להוסיף סגנון לדלתות הארון. עם זאת, יעניין אותך לדעת שהכללת ידיות, צירים, ידיות ואפשרויות משיכה אחרות עכשוויות תשפר את המראה של דלתות המטבח ותקל על התפעול. ידיות ברונזה מוגמרות בשמן וניקל סאטן מוברש הם חלק מהאפשרויות הפופולריות ביותר בין הסגנונות הקיימים לכפתורים בשוק. שדרוג החומרה של הדלתות שלך ושילובו עם זה של הכפתורים האחרים במגירות יכול להעלות את הברק של המטבח שלך באופן מיידי.

לא בחירת דלת ארון המשלימה את עיצוב המטבח שלך

אתה תמיד יכול להתנסות בסגנונות הדלתות ולבחור באחת מהאפשרויות הזמינות, אך לוודא שהוא משלים את כל העיצוב של המטבח שלך. בואו נתמודד עם העובדה. הגזמת דבר, במיוחד כשמדובר בדלתות מטבח, אינה נחשבת כהחלטה נכונה. שמור על עיצוב וצבע מינימלי כדי למשוך את מרבית תשומת הלב. את צבע הגב המתיז יחד עם העיצוב של משטחי העבודה לבישול יש להשלים את דלתות הארונות שאתה בוחר.

מתרכז בעיצוב, לא בפונקציונליות

אל תטעו בבחירת העיצוב על פני הפונקציונליות. בחירת חומר עמיד אך קל משקל לדלתות המטבח היא הכרח מוחלט. דלתות אלה נחשבות לדבר הנפוץ ביותר במטבח שלכם. לכן הסתפקו בעיצוב שיהפוך את הנגישות שלכם לארונות לקלה מתמיד.

הולכים להתקנת DIY

לעתים קרובות אנשים עושים טעות גדולה בכך שהם בטוחים יתר על המידה בעניין זה והולכים להתקנת DIY, וזוהים מהצורך באנשי מקצוע בביתם. ובכן, זו לא החלטה נבונה מצידך אם אין לך את המיומנות והמומחיות המתאימים לביצוע התהליך כולו. יתרה מכך, ציוד וכלים נחוצים נדרשים גם להענקת התקנת דלתות מטבח למגע מקצועי. מספיק שגיאה מינימלית במדידה כדי לסכן את ההשקעה, הזמן והמאמץ שלך.Source by Panha S

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *