חנות הרהיטים המקוונת של דאלאס טקסס – המדריך לטיפולי ריהוט לחדר שינה מעץ שלך

הבית שלך הוא המקלט שלך שבו אתה מקבל שלווה. זו הסיבה שאתה מקשט אותו ברמת הטעם והנוחות שלך. ולנוחות השיקול הראשון הוא בחירת הרהיטים שלך. אם זה יכול להיות רהיטי הסלון שלך, ריהוט לחדר שינה, רהיטי ילדים או שולחן האוכל / פאב שלך, חשוב מאוד לבחור את הרהיטים שלך בחוכמה. החלטות הרהיטים שלך תלויות לחלוטין במקום הפנוי, הצורך והעלות שאתה מחפש, וכמובן התחזוקה שאתה מוכן לעשות.

ריהוט זמין במגוון חומרים, אך מבחינת 'רהיטי עץ' יש לו יתרונות רבים כמו שהוא משתלב בצורה הטובה ביותר עם הסביבה הטבעית, אינו סופג חום, עולה תחזוקה נמוכה, קל לניקוי ועמיד, אך הוא נדרש להיות מטופלים מעת לעת.

תחזוקה מונעת היא המפתח לשמור על רהיטי העץ שלך כמו חדשים

זכרו תמיד תחזוקה שוטפת פשוטה יכולה לא רק להגדיל את חיי רהיטי העץ שלכם אלא גם לסייע בשמירה על צורתם ונראית בצורה נבונה אחרת הרהיטים שלכם עשויים לאבד את כוחם ומאירים. רהיטי עץ עשויים לאבד את כוחם בגלל:

1 מצב מזג האוויר הוא הדאגה הראשונה שעולה בראשך עבור כל רהיטי עץ אשר עשויים להשפיע על רהיטי העץ שלך, זה יכול להיות חשיפה של גשם / שלג / לחות / ערפל. חשיפה לכל אחד מאלה עשויה להשפיע לרעה על תאי העץ של הרהיטים שלך דבר שעלול להוביל להתפשטות או התכווצות של קירות התא בהתאם לתכולת הלחות בתוך התא הגורמת להתכווצות ונפיחות של רהיטי העץ שלך. זה עשוי להוביל עוד לפגמים בעיצוב, סדקים, קילוף וצבע / לכה.

2. תהליך בליה – בליה הוא תהליך ההשפלה במשטח העץ הנגרם כתוצאה מהשפעות האטמוספירה המשולבות כמו קרינת שמש, לחות וחום וכו 'וכתוצאה מכך משתנה מראה המראה והבניה והירידה בעובי המורכב של העץ.

במהלך תהליך זה, העץ משנה תחילה את צבעו כך שיהיה בהיר יותר ומשטח העץ הנוסף מאבד את סיבי העץ שלו בגלל שחיקה. עם זאת תהליך שחיקה זה הוא תהליך איטי ביותר וכולל עשור של שנים.

ניתן לשלוט בקלות על כל העובדות שהוזכרו לעיל תוך טיפול הולם. ההנחיות / טיפים שניתנו על ידי ניסוח חנות הרהיטים של דאלאס יכולים לעזור לך לא רק לשמור על מראה הסלון או ריהוט השינה שלך, אלא גם להגדיל את חיי הרהיטים מעץ

  • מומלץ להשתמש בתחתיות / מחצלות בעת הנחת משקפיים, אגרטלים, ספלים וכו 'על משטחי עץ.
  • השתמש תמיד בכיסויי רהיטים אטומים למים להגנה מפני לחות.
  • מכיוון שריהוט חוץ חשוף יותר לחלקיקי אוויר ולכן דוחי מים או מוצרים אחרים בעלי אחוז שמן גבוה אינם מומלצים עבורו מכיוון שיש להם נטיית המקל לחלקיקים אלה.
  • כיווץ והרחבת העץ בגלל בליה עשויים לדרוש כיוונון בברגים, וכדי להקל עליו, מומלץ להימנע מלכה מעל אביזרי הברגים.
  • שטפו את הרהיטים פעם בשבוע אם הם קרובים לבריכה, מכיוון שמי בריכה מכילים כלור שעשוי להשפיע על גימור הרהיטים שלכם.
  • מרחו מגע צבע / לכה פעם בשנה.

אם נגרם נזק כלשהו על פני רהיטי העץ שלך, אתה יכול לתקן באמצעות כמה תהליך פשוט המתואר להלן:

  • ראשית, יש לנקות את משטח הנזק בעזרת מטלית כותנה טהורה ומנקה עדין ולתת לו להתייבש לחלוטין.
  • כעת יש לשייף קלות את האזור לתיקון באמצעות נייר חול או עדין יותר.
  • לאחר מכן, יש לשפשף כמות קטנה של תרכובת מרקם אבן באזור הפגום ולהחליק אותה, להשאיר אותה עד לייבוש.
  • לסיום תהליך התיקון יש למרוח צבע / צבעים. תן להתייבש לחלוטין.

לסיום, עם טיפול ותחזוקה נאותים תוכלו לשמור על מראה ולהוסיף חיים לריהוט העץ שלכם ולבסוף לשפר את איכות הבית שלכם.Source by Rashmi Saxena

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *