טיפים לעיצוב הבית שעליכם להשתמש בהם לחידוש קל

בכל שנה שעוברת מעצבי הפנים מביאים מגמות עיצוב חדשות, ושנת 2016 אינה שונה. עם ההתקדמות בכל תחום, כנראה שעיצוב פנים לא הושאר מאחור. כפי שכולנו יודעים, שינוי התפאורה הביתית כולה אחרי שנה הוא תהליך מסורבל וזו לא תמיד משתלמת לכולם. אז איך תשמרו על קישוט הפנים מבלי להכניס חור לחשבון הבנק שלכם? אבל בואו נחזור לנושא הנדון, וזהו, מה הם השינויים במגמות עיצוב הבית.

המטבח

המראה של המטבח נעשה דרך הארונות והארונות שלו. אז בעקבות המגמות, כדאי לשאוף לגוונים וצבעים מנוגדים. במקום לבחור בנושא צבע יחיד, עבור לשני גוונים. כמו כן, בכל הנוגע למכשירי החשמל, המראה השתנה מהמראה המטאלי והצבעוני האופייני לבן. בימינו, אתה יכול ללכת על מראה מוצל יותר ומוצק יותר אם אתה מנסה לעקוב אחר המגמות. זה מוסיף למטבח מראה מעודן, אך צבעוני יותר.

כמו כן, אם אתם חושבים לשפץ את כל המטבח שלכם, כדאי לכם ללכת עם כמה מגירות נוספות. מגירות עמוק אהובות על ימינו, ונראה שהם מתווספים בכל מקום. פשוט לא נראה שיש לך יותר מדי כאלה.

הסלון

נראה שאנשים נמשכים לכיוון הרעיון להשתמש בפועל בסלון למה שהם נקראו, לחיות! הימנעות משימוש בטכנולוגיה, חדרי מגורים אמורים לשמש כעת לקשר משפחתי ולבלות זמן איכות עם יקיריכם, במקום פשוט להשתמש בטלפונים ובגאדג'טים שלכם שם ללא שום אינטראקציה משפחתית.

הגישה המינימליסטית יצאה מהחלון וכך בשנה שעברה. אתה מסתכל על חדרי מגורים מעוצבים לחלוטין; שום דבר לא נשאר חשוף. הרבה רהיטים, הרבה פריטי קישוט, אמנות על הקירות ויש לך לעצמך סלון ממש מתוך מגזיני העיצוב שאתה קורא מדי יום.

כמו כן, מכיוון שתשתמשו בסלון שלכם ליותר פעילויות משפחתיות מאשר רק לשבת על ספות, מעצבים משתמשים בבדים חיצוניים עמידים יותר לריהוט פנים, במקום לדבוק במבנים הישנים.

חדר הרחצה

מעצבים החלו לשלב רעיונות חדשים גם בשירותים. בידה לשירותים נפרדים הופכת להיות נפוצה יותר ויותר. דבר נוסף שהפך פופולרי מאוד הוא מראות אמבטיה גדולות הבולטות. טפטים בשירותים עם דוגמאות וצבעים מודגשים מעניקים מראה זוהר מאוד. קישוטים גדולים על הקירות הבולטים הם לגמרי בפנים.

בואו נקווה שהמצביעים הללו יעזרו לכם לשדרג את משק הבית שלכם ובכל זאת להצליח לשמור על תקציב קפדני.Source by Andrew Scott

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *