מזרקות גן – בחירת החומר הנכון וסוג המזרקה החיצונית

אני מקווה שהמאמר הראשון שלי במזרקת הגן, "עיצוב גן ששופץ עם מזרקת גן", גרם לך לחשוב על היתרונות שמזרקה יכולה להביא לגנים ולגינון שלך. דנו גם לחשוב על המיקום והחומר של המזרקה החיצונית שלך לפני שאתה רוכש בפועל. אני רוצה לפרט יותר במאמר זה לגבי החומרים השונים הנפוצים במזרקות גן, כמו גם כמה יתרונות וחסרונות של כל אחד מהם.

מזרקות מים חיצוניות, המכונות בדרך כלל מזרקות גן, מגיעות בצורות, גדלים וחומרים רבים. תראה מפלי סלעים הנפוצים בקרב גינון הדומים לסלעים ממשיים עם מים שוצפים למטה. תוכלו למצוא מזרקות מדורגות בהן מים זורמים משכבה לשכבה או קערה לקערה, שכיחים מאוד באמצע חצר או חצר. יכול להיות שאתה מנסה להיות ירוק כל סיכוי שתוכל? מזרקות סולאריות עשויות להתאים באופן מושלם עבורך, אם כי, מזרקת מים קטנה יותר, יש הרבה סגנונות, צבעים ומרחצאות ציפורים סולאריות לבחירה. אין צורך במיתרים, פשוט שימו את הפאנל הסולארי במיקום בו תקבלו הרבה שמש ותיהנו! עם כל כך הרבה אפשרויות, בטוח שתמצאו את המראה המושלם עבור הסיפון או אזור הגן שלכם, אז בואו ניקח בחשבון את אפשרויות החומר.

בדרך כלל תראו מזרקות בסגנון גן בשלושה חומרים, פיברגלס, אבן / גרניט וקרמיקה. כמובן שיש אחרים החל מנחושת ועד צפחה ועד נירוסטה, במאמר זה נשווה בין פיברגלס לעומת אפשרויות האבן היצוק מכיוון שנראה שהם הנפוצים ביותר ומקבלים את השאלות הרבות ביותר.

מזרקות חיצוניות מפיברגלס נפוצות מאוד ומגיעות בסגנונות רבים ושונים. תוכלו למצוא מזרקות חיצוניות קלות שנראות כמו סלעים, סגנונות מדורגים עם מפלסים של 1 עד 6, סגנונות יפניים ועיצובים ייחודיים אחרים, כולם בנויים מחומרי פיברגלס. למזרקות אלה בדרך כלל גימור "דמוי אבן" כדי לגרום להן להראות כמו מזרקות אבן טבעית אמיתית. היתרון הגדול ביותר של מזרקה חיצונית מפיברגלס הוא המשקל. בהיותך חומר פיברגלס, מזרקת הגינה שלך תישמר במשקל לניהול, וכך תקל על התמרון, התנועה והניקוי. רבים מזרקות שכבות פיברגלס, אף על פי שהן יכולות להיות גבוהות, יש להן מערכת נעילת סיבוב כך שהחתיכות יכולות להתפרק לאחסון קל בחודשים קרים ולניקוי קל. יתרון נוסף של מזרקות גן פיברגלס הוא בכך שהן קלות יותר למשלוח ובכך מורידות את העלות. חסרון אחד של חומר הפיברגלס הוא שהם יכולים לדהות או להסתבך לאורך זמן מהשמש והאלמנטים. עם זאת, על מנת לקזז זאת, ניתן לתקן את החלקה הדועכת או הסדוקה על ידי חידוש המזרקה שלך בגימור ריסוס חסין מים. נקודה אחת נוספת שיכולה להוות חסרון עבור חלקם היא שרוב מזרקות הגן הקלות מיוצרות בהמוניהן על פני ים והן מוגדרות לאגרוף ומוכנות למשלוח. עם זאת, שוב, כדי לקזז זאת, זה מוריד את העלות ומאפשר לך לקבל מזרקת מים המיוצרת ומוכנה למשלוח מהיר.

עכשיו, בואו נדבר על מזרקות חיצוניות מאבן. בדרך כלל, מזרקות גן מאבן או גרניט הן למעשה אבן יצוקה בניגוד לבטון מלא או גרניט כדי לשמור על המשקל. היתרון הגדול ביותר של מזרקת גן מאבן יצוקה הוא היופי והחוזק שלהם! למרות שהם כבדים, הם מדהימים מאוד ומגיעים בצורות וגדלים רבים ושונים. אתה יכול להשיג מזרקה מדורגת כמעט בכל גובה, מזרקה קטנה יותר בצורת ייחודיות או סגנון שנועד לשבת על קיר, כגון קיר של הבית או הסיפון שלך. יתרון נוסף של מזרקת אבן יצוקה הוא שבדרך כלל תוכלו לבחור את הצבע שלכם. הצבע נעשה כתם או מוחדר למעשה לאבן ולכן הוא קבוע מאוד, כך שלא תצטרך לדאוג לדהייה או סתירה. החיסרון הברור של אבן יצוקה במאפיין מים בגינה הוא המשקל. הם כבדים ולכן בדרך כלל תרצה לבחור מקום קבוע יותר בחצר שלך. ניתן להזיז אותם, אבל ייקח קצת זמן ואנרגיה לעשות זאת. מזרקות אבן יצוקה קשוחות יותר לניקוי פשוט מכיוון שבדרך כלל יש לנקות אותן במקום שהם יושבים ולא לפרק אותם ולנקות אותם היטב. אל תתנו לזה להסיט אתכם מכיוון שישנם מוצרי טיפוח בטוחים למזרקות שישמרו על המזרקה החיצונית שלכם לאורך שנים רבות!

לא משנה באיזה סגנון או מזרקת גינה מהותית תבחרו, זכרו שאם אתם גרים באקלים קר בו אתם זוכים למזג אוויר קפוא, עליכם להיות מודעים לטיפול בחורף כמו ניקוז וכיסוי המזרקה לפני הקפאה עמוקה. יש כיסויי מזרקות שעובדים מצוין או שאתה יכול פשוט לכסות אותו בשמיכות וברזנט.

מצא את כל סוגי מזרקות הגן באתר Serenityhealth.com. תוכלו למצוא מזרקות גן בחומרים רבים ושונים וכן מזרקות לפי גודל וחומר. התחילו לחשוב היום על האביב והתכוננו ליהנות מצלילים מרגיעים ומהפנטים של מזרקה חיצונית בזמן שאתם מייפים את הגנים שלכם ומרחבי המגורים בחוץ.Source by Amber Liddell

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *