נסיעה עם ילדיכם – טיפים לבטיחות שההורים צריכים לדעת

נסיעה צריכה להיות מהנה ומרגשת, אך אם תיסעו עם ילדיכם, הטיול עשוי להביא לכם מתח רב. בתכנון קפדני, הנסיעה עם ילדיכם תהיה קלה יותר. עליכם לצפות גם כל בעיה שעלולה להתעורר במהלך הטיול הנוגעת לבטיחות ילדיכם בכדי להפוך את הטיול למהנה וללא טרחה. להלן מספר טיפים לטיול בטוח עם ילדיכם.

תנו לילדיכם להשתתף בתכנון הטיול או החופשה. נסיעה עם ילדיך במקומות שאינם מוכרים להם עלולה לגרום ללחץ ופחד לילדים שלך. עזור להם לצפות את השינויים בסביבה ובפעילויות על ידי הכללתם בשלב הקצב של הטיול או החופשה. זה גם יעזור להם לקבל את המקום החדש אם תביא צעצועים מוכרים ודברים אחרים שיגרמו לילדיך להרגיש בנוח.

בדוק את המלון או את חדר הלינה שלך. מלונות במקום היעד שלך עשויים שלא להיות בטוחים כמו בתי מלון במולדתך, עדיף לבדוק בחדר אם קיימים חיווט חשמלי פגום או חשוף, מעקות מדרגות או מעקות למרפסת, חומרים רעילים בחדר האמבטיה ודברים אחרים העלולים לפגוע בך יְלָדִים.

הביאו ערכת בריאות למטייל. זה ישמש גם כערכת העזרה הראשונה שלך שיעזור לך לטפל בבעיות בריאות קלות בעת נסיעה עם ילדיך. ערכת הבריאות שלך עשויה להכיל תרופות שנקבעו על ידי הרופא שלך אם אתה או ילדיך סובלים מתרופות. התרופות צריכות להיות בבקבוקים המקוריים שלהן ולהביא עותק ממכתב המרשם או מההערה של הרופא שלך. דוגמה לתרופות שיש להביא הן תרופות נגד מלריה, תרופות נגד שלשול, אנטי היסטמין, תרופות נגד מחלות, תרופות נגד חום, משלשל קל, מדכא שיעול / מכייח, משחות נוגדות חומצה ופטריות / אנטיבקטריאליות. עליכם להביא גם דוחה חרקים עם 50% DEET, מסנני קרינה או חסימות שמש, ג'ל ידני על בסיס אלכוהול, מדחום דיגיטלי, מגבונים לתינוק וכתובת ומספרי הטלפון של בית החולים באזור היעד שלכם. ערכת הבריאות של המטייל שלכם היא ערכה מועילה מאוד בזמן נסיעה עם ילדיכם.

יעץ לילדיך להקפיד על אוכל ומים. ילדים נוטים לשלשול ולמחלות אחרות הקשורות למזון ולמים בזמן נסיעה. לפני שאתה נוסע עם ילדיך, עליך לחנך אותם להיות זהירים באוכל ובמים היעד שלך. כדאי להשתמש רק במים מטוהרים. יעץ לילדיך לשטוף את ידיהם בתדירות האפשרית עם מים וסבון או להשתמש בתכשירי ניקוי ידיים על בסיס אלכוהול במיוחד לפני האכילה.Source by Gerry Restrivera

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *