סלון פנג שואי

כיצד להפעיל את כל הבית שלך מהסלון

שום חדר אחר בבית אינו מציע את פוטנציאל הפנג שואי שהסלון עושה. חדר זה הוא מרכזי בחיי המשפחה ובפנג שואי. כשמדובר בפנג שואי, שום חדר אחר לא יכול להשוות לחדר המסוים הזה. הסיבה לכך היא שהסלון הוא חדר ה- ONE שניתן להפעיל על פי כל תשעת המגזרים בכיכר הבגואה או הלו שו – מה שהופך את זה לחדר חשוב מאוד.

כאשר אתה רוצה להשפיע על הפנג שואי של הבית כולו, עליך להתחיל על ידי יישום שיפורים או תרופות של פנג שואי על הסלון. היתרון הוא שהסלון יכול להגביר את הפנג שואי של חלקים אחרים בבית שעלולים להיות עם צרות או חסרים או שלא אמור להיות להם שיפור מסוים.

למשל, אם חדר השינה נמצא במגזר הצפוני, מזרקת מים תהיה תכונה נהדרת לשיפור הפנג שואי בקריירה. עם זאת, מים בחדר השינה אינם מומלצים. אבל, מים בפינה הצפונית של הסלון יעזרו להגביר את הפנג שואי של המגזר הזה עם אנרגיית מים מועילה בפינה המקבילה.

איך זה אפשרי? חשבו על סמל היין-יאנג במרכז הבגואה. סמל זה נקרא "טאי צ'י" — כן, ממש כמו תרגיל אומנות הלחימה. ניתן ליישם את הטאי צ'י הזה על כל שטח גודל והוא מכונה טאי צ'י גדול או טאי צ'י קטן.

כדוגמה, תוכלו למרוח את הבגואה על המגרש שעליו יושב ביתכם. זה נקרא טאי צ'י גדול. הטאי צ'י הקטן יהיה למרוח את הבגואה על חדר בודד – כמו הסלון – או על אזור כמו שולחן. בהחלת הפנג שואי על הסלון, אתה מפעיל את הטאי צ'י הקטן.

שים לב, עם זאת, תלוי במגזר, ייתכן שלא תרצה ליישם את כל השיפורים. למשל, אם הסלון שלך נמצא בפינה הצפון-מערבית של הבית, אז לא יהיה מומלץ להוסיף נרות לפינה הדרומית של הסלון מכיוון שלהבה פתוחה בגזרת ה- NW של הבית מסוכנת מאוד.

אני דווקא מכיר מישהו שביתו החל להישרף מנרות שהוצבו בגזרה זו. חשוב מכך, היא כי ה- NW הוא המגזר של "גן עדן" או הפטריארך או המפרנס של המשפחה (אם המפרנס הוא גבר). עם התחשבות זו, המשך לבצע שינויים בסלון שלך. בכך תשפר באופן מיידי את הפנג שואי שלך לכל ביתך!

1. סידור, סידור.

כל העניין של סלון הוא ליצור חדר בו המשפחה מתכנסת או בה ניתן לשבת אורחים וכולם יכולים ליהנות משיחה ומחברתו של זה. חדרי מגורים הם מקום החגיגות והתקופות הטובות, כך שהם באמת נהנים מסידור נכון.

פעמים רבות, סלונים סובלים מתצורה בצורת L הנגרמת על ידי ספות בצורת L או על ידי מיקום ספה ומושב אהבה בזווית של 45 מעלות זה לזה. זה יוצר קונפליקט ותחושה של אי נוחות בלתי מוסברת בחדר. זכור, טלוויזיות וקמינים הם לא מוקד הסלון – אנשים כן.

במקום זאת, סדר את החדר כך שהספה והמושב יראו זה בזה … אל דאגה: עדיין תוכל לצפות באח ובטלוויזיה, אך תשפר באופן מיידי ודרמטי את רצונך להיות בחדר ואתה יטפח מערכות יחסים אוהבות והרמוניות יותר. יתרה מכך, תשפר את זרימת האנרגיה בחדר. אז, התחל להזיז את הספות האלה!

2. הוסף מעט אדום וזהב.

כדי לוודא שמשפחות הרמוניות ונהנות מיחסים טובים זה עם זה, הקפידו להוסיף כמה אלמנטים של אדום וזהב. זה יכול להיות אגרטל של ציפורנים אדומות וחינניות זהב, או שזה יכול להיות כרית עם צבעי זהב ואדום. אדום וזהב יחד עוזרים להרגיע סכסוכים וליצור רגשות טובים. הקפד להוסיף את שני הצבעים הללו יחד בכל מקום שיש בו קונפליקטים או רגשות זועמים.

3. תמונת האושר.

דאגו לתלות תמונה של משפחה או דיירים מאושרים בסלון. תמונה זו יכולה להשפיע על כל המשפחה. תלו את התמונות על קיר מזרח כדי להועיל לקשרים משפחתיים. ייתכן שתרצה להוסיף תמונות בהתאם לכיוונם בסלון כדי להגביר אזור מסוים. לדוגמא, תמונה של אגם יפהפה או מפל תהיה נפלאה על הקיר הצפוני (קריירה / הזדמנויות) ועץ גדול ויפה יהיה מצוין לקיר המזרחי (יחסי בריאות / משפחה).

4. הוסף קצת "יאנג" לסלון שלך.

הסלון צריך להיות איזון טוב בין יין ויאנג. עם זאת, קצת "יאנג" או אנרגיה חיובית מועילים במיוחד. זה יכול לבוא מהתוספת של קיר מבטא אדום, נברשת בהירה או אובייקט נע.

5. הגבירו את פינת המזל בסלון.

איפה פינת המזל? זוהי פינת החדר הפוכה ומאלכסונית לכניסה הראשית לחדר. אם פינה זו נמצאת ב- SW, W, NW, או NE, הגדל את הפינה הזו עם גאודה יפה, קערה של אבנים יקרות, אגרטל יפהפה, כדור הארץ או תכונת כדור הארץ אחרת. אם פינת המזל היא הדרום או הדרום-מערבי, אז הגדל את הצ'י כאן עם מנורה בהירה וגבוהה. אם הפינה בצפון, הוסף כאן מזרקה. אם זה במזרח או בדרום מזרח, אתה יכול לקבל מזרקה כאן או להוסיף קיבוץ של צמחים עבותים יפהפיים או פרחים יפים.Source by Kathryn Weber

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *