עצב מחדש את הסלון שלך למראה רענן יותר

נראה שמגמות החיים משתנות בקצב שלא רק קשה לעמוד בו, אלא גם לא מעשי ברוב הפעמים. אני לא אומר שאתה עוקב אחר כל טרנד פופולרי שמתחיל, אבל אם אתה מרגיש שהסלון שלך התחיל להעניק מראה ישן ושחוק זה כנראה הזמן לעצב מחדש את הסלון שלך למראה רענן יותר. הסלון שלך צריך להיות מרהיב. זה המקום הראשון בבית שלך שמעניק לאורח שלך הצצה לאורח החיים שלך ולחוש האסתטי שלך.

כאשר אתה חושב על עיצוב מחדש ישנן אפשרויות רבות העומדות בפניך, החל מהפך גדול וכלה בפתרונות רגישים יותר בעלויות. תכנון מחודש שלם עשוי לכלול שינוי מוחלט בפריסת הסלון שלכם כמו הכנסת רהיטים חדשים לשינוי מוחלט של ערכות הצבעים שטיחים חדשים, שטיחים ואפקטים אמנותיים … כלומר אני מתכוון לעבודות, מה שאומר שאתם צריכים להוציא כסף כבד.

עם זאת תוך שימוש במעט יצירתיות וביצוע שינויים מסוימים בפריסה הקיימת תוכלו לעצב מחדש את הסלון שלכם למראה רענן יותר. להלן מספר פתרונות פשוטים אך רגישים בעלות שעשויים להיות שימושיים:

צבוע מחדש: תתפלא מה שכבת צבע רעננה יכולה לעשות למראה הישן והמשעמם של הסלון שלך. צבע שעות נוספות נוטה לאבד את הגוון המקורי ומעניק מראה עמום ושחוק. צבע טרי יעניק מראה תוסס ובהיר יותר לחדר.

שנית תוך כדי צביעה מחודשת יש לך אפשרות ללכת על ערכת צבעים שונה אשר משתלבת עם הרהיטים הקבועים של החדר שלך. אתה יכול לחשוב על צביעת קיר שונה או שמא מרקם אמנותי יכול לעשות את העבודה.

החלף וילונות ותריסי חלון: נסה שילובי צבעים שונים כדי לגלות בדיוק את ההתאמה הנכונה. החלפת וילונות ותריסי חלונות יכולים להעניק למרחב המגורים שלכם מראה חדש מבלי לעלות לכם יותר מדי. מיותר לציין שאם החלטתם לצבוע מחדש ערכת צבעים אחרת עליכם לבצע את השינוי הזה גם כן.

העבר מקום מחדש: העברת הרהיטים שלך עשויה לחולל המון הבדל באופן החדר שלך. יהיה עליכם לנסות רעיונות יצירתיים שונים כדי להגיע להחלטה סופית. כשאתם עוברים דירה, זכור כי אינך דוחס דברים שלא יגבילו את שטח הנע שלך, אך גם לא יהיו נוחים במיוחד.

הנגיעות האחרונות: עליכם לבצע כמה התאמות אחרונות שיוסיפו תבלין לעיצוב הסלון שלכם למראה רענן יותר. אני קורא להם תופסני תשומת לב, אתה יכול לתלות כמה ציורי קיר או להוסיף כמה אפקטים אמנותיים דקורטיביים.

אתה יכול לעשות את הכוונון המשובח הזה כל עוד הם משתלבים עם הפריסה הכללית ונראים אטרקטיביים להפליא אבל לא נראים יותר מדי.Source by Johnson Emanuel

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *