קישוט גן מפסולת מאת ליאן מקנזי

בשנים האחרונות שוקי פשפשים, חצרות גרוטאות, מכירות מוסך וחצר, מרתפים ועליית גג הוכרו כבית אוצר. במקומות אלה נמצאים עתיקות, מזכרות וזבל. עבור האנשים שיש להם חזון להחיות פיטורים שנמצאים במקומות אלה, הספר קישוט גן מגרוטאות הוא ספר לקרוא לפני שיוצאים למסע החיפוש שלך. הספר בהחלט מביא משמעות חדשה לגינון מכולות ואביזרי גינה!

קצת דמיון, יחד עם ההצעות הייחודיות מדפי הספר הזה והחצר שלך יהיו בעלי אופי שאין כמותו. המילה האופרטיבית כאן היא דמיון ולאחר שתקראו את הספר הזה, תתעיסו על כך שזרקתם אביזרי גינה טובים לחלוטין. כל דבר, החל מפחיות פח ועד קפיצי רכב וסכו"ם, יכול להשתלב בסביבה החיצונית שלכם. לסיפון, לפטיו ולחצר שלכם יכולים להיות חלקים ייחודיים שלא יימצאו במרכזי הגינה והקישוט לחצר המקומית.

דמיינו כלי גינה ישנים כתומך בזלזלת, שעועית ראנר ארגמן או אפונה מתוקה. מיכלי מתכת כגון סירים, דליים ופחי פח המאכלסים את עשבי התיבול שלכם. ספרים ובגדי רגליים שנפגעו ללא תיקון או שחזור מתעוררים שוב ויהפכו למרכז השיחה כאשר הם משמשים כשתולים.

ספר זה מספק שפע של תמונות שיעניקו לך כל הזדמנות להמציא מוצר קצה שיוסיף אישיות לעיצוב שלך מבפנים ומבחוץ.

הפתגם הישן לפיו זבל של אדם אחד הוא אוצר של אדם אחר אושר בעמוד אחר עמוד בספר המסקרן הזה של ליאן מקנזי.Source by Ann Edall Robson

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *