קישוט המטבח שלך עם נושא רטרו משנת 1940

בימינו עיצוב המטבח מגיע בכל הצבעים, הגדלים והתקופות. דרך מהנה אחת לקשט את המטבח שלך היא עם קצת נוסטלגיה של 1940. ארונות צבועים, ידיות זכוכית ומצעי וינטג 'בשילוב מכשירי חשמל חדשים בעלי מראה רטרו יכולים להעניק לכם מטבח ייחודי ופונקציונלי.

אתה יכול לקבל מראה נהדר משנות הארבעים מבלי לבזבז צרור ועדיין להיות מסוגל למלא את המטבח שלך בכמה פריטי אספנות נחמדים. להלן כמה רעיונות כיצד תוכלו לקבל מראה של שנות הארבעים במטבח שלכם.

צבעים

כמה צבעים פופולריים מתקופה זו כוללים ג'יידייט ועיצוב אדום ולבן. אתה יכול למצוא שפע של מבטאים וינטאג 'כדי למלא את המטבח שלך עבור אחת מאותם ערכות צבעים. מדוע לא להתחיל אוסף של ג'יידייט שתוכלו להציג בארונות פתוחים וכן להשתמש בכלי כלים? תוכלו לג'אז את המקום עם גאדג'טים של ידיות עץ וינטאג 'שצבועים בג'דיט וקרם. אם אתה הולך על הנושא האדום-לבן, יש הרבה גאדג'טים של כלי מטבח בציר אדום ומצעי וינטג 'יכולים באמת להעלות את המקום. יתרון נוסף של הנושא האדום-לבן הוא שתוכלו להוסיף עליו גם נושא פרי כמו תפוחים או תותים.

הייתי משאיר את הקירות בצבע ניטרלי – לבן או לבן אז זה לא יפגע מכל
האביזרים הנהדרים שלך. ריצוף לינוליאום בדוגמת לוח שחמט יהיה מושלם.
כמה שטיחי זריקה מתואמים בצבע יכולים להוסיף מעט צבע לרצפה ולמשוך את הכל יחד.

תְאוּרָה

תאורה פשוטה היא הטובה ביותר. אתה יכול לקנות אורות תקרה וינטאג 'ופמוטי קיר אם אתה רוצה
ממש אותנטי. כמובן שתרצה לוודא שיש לך מספיק משימה
תאורה כך שיהיה צורך לעבוד בהם כמה אורות מודרניים. אני מציע לך להפוך אותם לעדינים ככל האפשר כדי שלא ייראו במקום.

טיפולי חלונות

השתמש בווילונות וינטג 'לחלונות שלך. אתה יכול לקנות אותם עם צבעים חינם ודוגמאות נהדרות.
אם אתה לא יכול למצוא וילונות מכינים חלק ממגבות כלים או מפות שולחן – אתה יכול לקנות מפות שיש בהן כתמים באזור אחד די זול ואז פשוט להשתמש באזור הטוב לווילונות! אם אתם הולכים עם נושא לקישוט המטבח האדום-לבן משנת 1940, כדאי לכם לבחור דובדבנים או תפוחים כנושא משני ולחפש וילונות עם הפירות האלה במוטיב.

רְהִיטִים

ידיות הזכוכית ילהיבו את הרהיטים והארונות שלכם ויוסיפו מראה וינטג 'אותנטי. אם צבעתם ארונות בצבעי לבן או שמנת, נסו את כפתורי הזכוכית הירוקה. השולחן והכיסאות שלך צריכים להיות דינט בסגנון וינטאג 'כרום (אתה יכול לקנות את אלה חדשים ועדיין תוכל להשיג גם וינטג'), או שולחן בסגנון עץ וינטאג 'עם ראש אמייל. אם אינך מוצא אף אחד מאלה, תוכל לקנות כל סוג שולחן ולהסתיר אותו במפה וינטאג '.

אביזרים

אביזרים למטבחים בסגנון שנות הארבעים ניתן למצוא בקניונים עתיקים כמו גם חדשים שקנו.
רכך את החדר על ידי תליית מפות וינטג 'ומגבות תה מסביב. מכשירי כרום משתלבים במראה זה כמו מכשירי החשמל בסגנון רטרו שתוכלו לקנות לגמרי חדשים בימינו. ואל תשכח את הבציר
קופסאות לחם ומכלים – בכל מטבח היו אותם על השיש ותוכלו לבחור בין כרום
או אמייל בצבע שמנת וירוק, או אדום ולבן להשלמת המראה שלך.Source by Lee Dobbins

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *