קישוט חדר הבת שלך

לקשט את החדר של הבת שלך יכול להיות כל כך כיף! יש כל כך הרבה דרכים שונות שתוכלו לבחור בהן להפוך את החדר שלה למרחב האישי שלה. תלוי בת כמה בתך, ישנן אפשרויות רבות לכל קבוצות הגיל. בין אם בתך בת שנתיים בלבד ובין אם היא בת שש עשרה, החדר שלה נועד בדיוק בשבילה.

אם בתך עדיין פעוטה בלבד, האפשרויות לקשט איתה את החדר שלה חמודות בימינו! נראה כי הזעם בחדרי פעוטות – או אפילו בחדרי בנות מבוגרות יותר – הוא פרת משה רבנו. אם אתה בוחר לקשט עם פרת משה רבנו, שקול ללמוד שיעור בחינוך לאמנות קרמיקה. שיעור זה יהיה דרך נהדרת עבורכם ללמוד כיצד לקשט את החדר שלה ביצירות ביתיות. אתה יכול להכין לבת שלך כמה פרת משה רבנו שהכינו במיוחד עבורה מאמא שלה. יש עוד המון פרטים קטנים שיכולים להפוך את החדר שלה למיוחד במיוחד. אתה יכול להתחיל לקנות לה סט מצעים ועליהם הרבה פרת משה רבנו. ואז תלו את הווילונות והתאמה התואמת כדי למשוך תשומת לב לחלון העירום. אם לבתך יש שולחן בחדר שלה, תוכל גם להוסיף מנורת פרת משה רבנו.

אם הבת שלך קצת מבוגרת היא אולי תרצה משהו קצת יותר מבוגר. אחת הדרכים האהובות עליהם לקשט את חדריהם היא עם הסלבריטאים האהובים עליהם באותה תקופה. אם הבת שלך אוהבת את אחת הדמויות הפופולריות שאתה רואה מפוזרות בכל החלק הקדמי של אחד מאותם מגזינים לבני נוער, הסיכויים הם די טובים שיש להם עיצוב בחדר השינה. סביר להניח שתוכלו להשיג סט מצעים והמון פוסטרים לתלות ברחבי החדר. למרות שכנראה לא תכין לה כלום מחימר יבש באוויר, היא עדיין בטוחה שתאהב את זה. דרך נהדרת לחמם את לב בתך היא לעשות מחדש את החדר שלה עם הדמות הזו בלי שהיא תדע זאת. היא בטח תאהב את חדר השינה המפתיע החדש שלה!

בקצה השני של ספקטרום הגילאים יש בת שכבר גדלה ועברה להתגורר. יש הורים שבוחרים להמיר את חדרי השינה הישנים של ילדיהם לחדר למשהו אחר לגמרי. אם אתם מתכננים לשמור על חדר רק עבור הבת שלכם, תוכלו לשקול לתת את החדר ולהפוך מבוגרים. על ידי שינוי עיצוב החדר כך שיכלול מצעים פשוטים ומוצקים תוכלו להעניק לו מראה מבוגר שהיא תאהב בכל גיל. אז הוצא את תוכניות השיעור שלך בחימר ותהיה יצירתי ביצירות האמנות שלך. כל חדר זקוק לנגיעה אישית כדי להפוך אותו למיוחד במיוחד.Source by Alice Lane

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *