רישום מראש של בדיקת בתים – 7 דוגמאות מזעזעות מראות מדוע מוכרים בבתים צריכים אחד כזה

במהלך 10 השנים האחרונות מוכרי בתים הכינו אותו. אין צורך בבדיקות. אם מפקח הקונה מצא בעיה, קונה אחר היה מגיע. אבל זה השתנה. קשה מאוד להביא קונים לנאמנות עכשיו, וקל מאוד לאבד אותם אם הם מוצאים בעיות במהלך הבדיקה שלהם. להלן סיפורים אמיתיים על נושאים שגרמו לאסונות, החל מהפסדים כספיים גדולים עבור מוכרים וכלה בביטולי נאמנות. הגיע הזמן שהמוכרים יבינו את הערך של שירותי "הבית המאושר מראש" הזמינים כעת. בדיקת בית של $ 300 – $ 500 יחד עם אחריות לבית יכולה לחסוך למוכר 1000 דולר דולר, לגרום לקונה להיות מאושר יותר ולעזור למכור את הבית מהר יותר.

1. הרישום אומר "מיזוג אוויר" אבל הבית לא.

במהלך הבדיקה שאל הקונה את המפקח לגבי מיזוג האוויר. הפקח מצא כי לא מותקן מיזוג אוויר. סוכן הרישום, כשנשאל מדוע הרישום קבע שיש מיזוג אוויר, השיב כי המוכר אמר שיש. מיזוג האוויר היה חשוב לקונה, שעובד מהבית. הקונה ניסה לנהל משא ומתן להסדר הוגן מצד המוכר כדי להוסיף אוויר אך המשא ומתן התקלקל והמכירה אבדה.

2. לבית יש ליקוי בנייה חמור.

בתים רבים נבנים כיום על ידי בונים כשניים על הרבה או יותר. פקח הבית ראה שמרפסת מעל הכניסה מוטה. במדידה, הוא הראה שיפוע מזרחה של מעל 2 אינץ 'ב 4 מטר. אבל לא היה שום סימן למצוקה בטיח המסביב למרפסת. בדיקה של הבית האחורי הזהה הראתה שאותה מרפסת הייתה ישרה לחלוטין. המסקנה הייתה שהקבלן אפשר לסיים את המרפסת למרות שהיא נטויה. הקונה נשר ואמר "הייתי מודאג מכך שישנם ליקויי בנייה אחרים שלא היו ברורים כל כך."

3. בכיור האמבטיה דליפת מים קטנה בגג האריחים הגורמת נזק קשה למים.

פגמים מסוימים כמעט ולא ניתנים לזיהוי. במקרה זה, האריח הכהה על השיש והארון הממולא למדי הסתירו נזקי מים משמעותיים. היו מספיק מים שגרמו לבסיס העץ הלחוץ של הארון להתרחב, לנייר המדף להתבהב ולכמה עובשים שהצמיחו על הנייר. אבל לא הייתה דליפה בצנרת. לאחר בדיקה נוספת, מצא המפקח שכאשר התיזו מים על האריח שמאחורי הברז, הם עברו דרך סדקים קטנים בדיס האריחים וטפטפו לגב בסיס הארון. הייתה סיבה לצפות שיש יותר לחות ועובש מתחת לבסיס הארון שלא ניתן היה לבדוק. ממצא זה, יחד עם בעיות מטרידות אחרות, גרמו לביטול הקונה.

4. לבית נזק רעידת אדמה.

דירה נראתה מצוין מהרחוב. הפנים היה במצב יפה. אולם בדיקת הצנרת מתחת לכיור גילתה עובדה מטרידה. ניקוז הצינורות המגולוון שעלה מתחתית המוסך התת קרקעי שנראה 3 קומות למטה נראה כאילו התרומם וניפץ את קיר הגבס שמעליו. בחשד שהדבר בלתי אפשרי, נזכר הפקח כי בניין זה נגרם נזק מרעידת אדמה עוצמתית בסמוך. מבט מקרוב גילה כי הרצפה צנחה בגודל של 1-2 סנטימטרים במהלך אותה רעידת אדמה ולא התאוששה והתקרה צנחה יחד עם הקירות הפנימיים. רק הקירות נושאי העומס ההיקפיים נותרו כפי שנבנו. התוצאה הייתה שקיר הגבס הקרוע היה קיר שנפל על הצינור המוצק. הנזק היה כה נרחב עד שהקונה נשר.

5. רישום נוסף ללא מיזוג אוויר.

זה היה המרת דירות ונכס נחמד מאוד. אך שוב הרישום אמר כי מזגן אך לא היה כזה. הקונה, במקרה זה, לא היה כל כך להוט לעסקה והשתמש בזה כתירוץ לנשור.

6. מוכר הבית של הילסייד 1930 מפסיד 200 אלף דולר.

הבית הזה נמצא על גבעה והיו קירות תמך מרובים ויסודות מדורגים שזקוקים לתיקון. אין ספק שאם המוכר עשה בדיקה מוקדמת, ניתן היה לטפל בבעיות עם הקרן בעלות נמוכה בהרבה על ידי לקיחת זמן רב יותר. אבל העבודה מיהרה כי הבית היה בפקדון ועלה הרבה יותר מהנדרש.

7. הרבה בעיות קלות מכבות את הקונה בפעם הראשונה.

הקונה, גברת צעירה שחיפשה את ביתה הראשון, נרתע מבעיות שלא היו כל כך יקרות באופן אינדיבידואלי, אך הן הוסיפו רשימה ארוכה של בעיות שפשוט לא הצליחה להתמודד איתן. אילו המוכר היה מבצע בדיקה מוקדמת ופשוט היה עושה קצת עבודה נאמנות זו הייתה נסגרת.

הערה: מאמר זה מוגן בזכויות יוצרים על ידי הכותב, אך מוכרים, קונים, סוכנים ופקחי בית אחרים מוזמנים להעתיק ולהשתמש במאמר זה כל עוד שם הכותב ואתר האינטרנט נשמרים איתו.Source by Kurt Shafer

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *