רעיונות לעיצוב גינות שלא תוכלו להספיק

כאשר רובנו חיים בג'ונגלים מבטון, גינה בבית שלך יכולה להיחשב לא פחות ממזל! מערוגה קטנה ועד לשטח ירוק ושופע גדול, אפשר לעשות הרבה עם הגינה שלכם שעוזרת להטביע עליה חותמת אישית משלכם. החל מהתקנת קישוטים לגינה ועד הוספת תאורה חיצונית, אתה מוגבל רק על ידי הדמיון שלך.

צמחים בצבעים וצורות שונות מוסיפים ליופי של הגן שלך. תחשוב על הולי ירוק, קיסוס או פוקסיה. שקול לשפר את המקום עוד יותר על ידי יצירת קישוטים חיים מצמחים. גזמו אותם לעמודים ויצרו משוכות שכולם יראים. למעשה תוכלו לשפר את מראה הגן על ידי יצירת קשת עם צמחים כמו גפני ויסטריה עטופות. לחלופין שקול לאגף את שערי הגן עם בוגנוויליה. יהיו הרבה אנשים שירצו להציץ למקלט הזה!

אתה יכול גם לשקול הרבה קישוטים אחרים כרעיון לעיצוב גן. שער מברזל מחושל, פנס או פעמון ברזל תלוי על עץ, ספסל הם אביזרי חוץ מעולים שמוסיפים לערעור. אתה יכול גם להשתמש מחדש בפריטים ישנים כמו פחיות השקיה ממתכת שעושות אדניות מקסימות או מגירות שידה עתיקות שמוסיפות שפע של סגנון. טיפ מקצוענים – וודאו כי כל אלמנטים העיצוב ממוקמים בעדינות, כך שהגן לא נראה מאולץ מדי או מוגזם.

הוסף קסם לסירי טרקוטה רגילים על ידי הכנתם בצבע תוסס. אתה יכול גם ליצור פסיפס על הסירים האלה עם חתיכות קרמיקה שבורות. הם מוסיפים המון צבע ומרקם לגינה שלך. אם נגמר לכם המקום, תוכלו גם להסתכל על יצירת גינה אנכית עם פחיות צבועות בהתזה שתלויות על גדר עם פריחה יפה.

תנו ליצירתיות שלכם שלטון חופשי כשאתם חושבים על ריהוט הגן. אתה יכול להפוך שולחן עבודה למקום להציג ירק כמו גם מקום נהדר לאותן מסיבות פוטוק. בחרו בשולחן קטן שמוסיף מעט צבע עם אגרטל פרחים פינתי ומספיק מקום בכדי ליהנות מכוסת הבוקר ההיא.

תאורת חוץ היא היבט נוסף שמקנה לגן שפע של סגנון. היכנס לאורות הביסטרו האלה והתענג על זוהרם החם. לחלופין תוכלו גם לתלות פנסים חיצוניים או אורות קפיצים אלה. את הרומנטיקה שהם מוסיפים לגן אי אפשר לתאר.

עם גן מקסים כמו זה, אתה בהחלט רוצה קצת פרטיות כדי ליהנות ממקלט רגוע זה. בחר בחיפויי קיר מלאכותיים של צמחים שקל מאוד להתקין אותם ובכל זאת נראים כמו עלווה אמיתית. זה שהוא נמוך בתחזוקה, זה תוספת הטבה. אתה יכול גם להוסיף את הקסם עם עיצוב צמחים מלאכותיים אחרים. שרכים של עצים וניצנים צבעוניים אחרים המוחזקים בעציצים יפים יוצרים חלל קסום אחד. מי שאמר שאתה צריך אגודל ירוק כדי לשמור על גינה, לא שמע על הצמחים המלאכותיים האלה.Source by Amit Kumar

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *