רעיונות לקישוט חדרי שינה קלים

קישוט חדר השינה שלך יכול להיות דרך נהדרת לתת לעצמיך נסיגה שלווה, אך עם זאת כל כך הרבה אנשים מזניחים את החדר הזה. לעתים קרובות אנשים מתמקדים בחדרים הציבוריים של הבית – במטבח, בסלון ובחדר האורחים, אך חדר השינה הוא המקדש הפרטי שלך ואתה חייב לעצמך לקשט אותו!

אם קישוט חדר השינה שלך נראה כמו משימה מוחצת, כדאי לך להקל בזה ולבצע שינויים קטנים לאורך תקופה במקום שינוי ענק אחד. בדרך להקל על עצמכם בעיצוב חדר השינה הוא להתחיל עם הקירות. יצירות אמנות יכולות לעשות הבדל עצום במראה חדר השינה שלכם וזה רעיון קישוט שתוכלו להפוך בקלות אם המראה לא עובד.

מה הדבר הראשון ששמים לב אליו כשנכנסים לבית של מישהו? הקירות, נכון? קירות סוגרים את הבית ומעניקים רושם נושאי. לכן, אם הקירות שלכם ריקים עליכם לעבוד כדי לאכלס אותם. שטיחי קיר יכולים להיות יקרים, אבל זה רק אם אתה רוכש משהו על ידי אמן מת מפורסם. אתה יכול ליצור יצירות אמנות משלך ללא כל הוראת אמנות כלשהי. ראשית, עליך לשקול את הנושא שלך. אם יש לך נושא חדר שינה שיק ויקטוריאני, נשי או עלוב, תרצה יצירות אמנות פרחוניות או נשיות. נושא חדר שינה מודרני ייראה הכי טוב עם הדפסים במסגרות מלוטשות. מראה טרופי? ואז קבל כמה הדפסים בסגנון ג'ונגל או הדפסים של חיות וציפורים אקזוטיות.

יש לך מאות תמונות ופשוט לא יודע מה לעשות איתן? אם הרעיון של קיר תמונת חדר שינה מותאם אישית מושך אתכם, תוכלו לסדר את התמונות לקולאז 'תמונות קיר ענק. דוגמאות כוללות תמונות של מקומות אקזוטיים, חתונות וילדים שגדלים. אם יש נער בביתכם, חדר השינה שלהם הוא כנראה ביתם של אוסף ענק של תקליטורי מוסיקה. הם יכולים ליצור קולאז 'קיר משלהם באמצעות עטיפת הכיסוי מהתקליטורים שלהם. למרות שיהיה לך יותר כיף ליצור את הקולאז 'שלך בעצמך, ישנן חברות שיטפלו בזה עבורך. העלות נעה בין 50 $ לערך 8×10 ל -150 $ לקולאז 'קיר בגודל 20×24.

אם חדר השינה שלך מכיל עלווה, כדאי לך לשקול לחיצה על עלים או פרחים ומסגור את עבודתך; מיטב אלה הם שטוחים. אתה בעצם מניח את העלים או הפרחים בספר כדי לאפשר להם להתייבש. הם מוכנים לתליית הקיר שלך כשהם הופכים פריכים. זה לא אמור לקחת יותר משבוע-שבועיים. לאחר לחיצה על הפריטים תצטרך רק להרכיב את הגרפיקה ולתלות אותה על הקיר שלך.

כשאתה מקשט את חדר השינה שלך ביצירות אמנות אתה מוגבל רק על ידי הדמיון שלך. אל תפחדו להתנסות. כאמור, יצירות אמנות הפיכות בקלות. לכן, היו דמיוניים ויצירתיים ועצבו את יצירות האמנות שלכם.Source by Lee Dobbins

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *