שילוב שמיכת נמר בתפאורה לחדר השינה שלך

זה היה אמור להיות שהדפסי חיות, במיוחד חתולים גדולים כמו נמרים, נמצאו רק על מעילי נשים עשירות ושטיח אח. זה כבר לא כל כך נכון; כיום, הדפסי הנמר פופולריים מתמיד, והם ניתן למצוא על כל דבר, החל מבגדים למחברות וסטים למצעים. אמנם הם מעולם לא יצאו מהאופנה, אבל עכשיו הם פופולריים בצורה ענקית.

בנות בכל הגילאים במיוחד אוהבות הדפסים של בעלי חיים. מעילי עור נמר מזויפים עדיין אופנתיים, כמו גם מגפיים, חגורות וארנקים. חולצות ומכנסיים בדוגמת בעלי חיים פופולריים, ותוכלו למצוא תכשיטים, נרתיקים לסמארטפונים, עטים – כשמכם – בעזרת הנושא האופנתי הזה. האם זה אופנה? קשה לומר, שכן הדפסי בעלי חיים היו פופולאריים כבר זמן רב. קשה לנצח את הטבע כשמגיעים עם דוגמאות ועיצובים יוצאי דופן.

סגנון זה עבר גם למצעי בנות, אך בדרך חדשה. בעוד שמבוגרים העדיפו באופן מסורתי צבעים מקוריים, כמו צהוב / כתום ושחור של מעיל נמר, ילדות ובני נוער נוטים ללכת על הצבעים הבהירים יותר, ולכן ניתן למצוא מצעי הדפס נמר כמעט בכל צבע. ורוד, סגול, ירוק ליים, כחול כהה וכתום פופולריים מאוד. מעצבים שילבו דברים מסורתיים שבנות אוהבות בעיצובים, כמו לבבות, כוכבים, שלטי שלום וגיאומטריה. יש הרבה לבחירה.

בין אם אתה מעדכן את חדרה של ילדה קטנה לנער בן עשרה או נער, או מנסה להחיות חדר במעונות בקולג ', דפוס עור נמר בצבעים מגניבים ייראה נהדר. אם תקבל סט שמיכות, יהיו אביזרים תואמים, כמו שמס, כך שהקישוט שלך עוד יותר קל. דפוסים בהירים עם אנרגיה לא בהכרח זקוקים לקירות בהירים; צבעים חיוורים יותר עובדים איתם בסדר גמור, כמו גם לבן. אך אם ברצונכם לצבוע את הקירות, תוכלו לבחור צבע מסט השמיכה ולצבוע באמצעותו קיר אחד או יותר. אתה יכול גם להדליק כמה גוונים.

יש כל כך הרבה עיצובים יפים בטבע, אין פלא שאנחנו כל כך אוהבים אותם. הם מורכבים ומדהימים. כיף להתנסות בדפוסים האלה בבתים ובחדרי השינה שלנו, ומגוון הצבעים והנושאים הופכים את זה ליותר מכך.

קיום בתים וחדרי שינה יפים הוא חלק חשוב בהפחתת הלחץ ובמתן מקלט בטוח ונעים לחזור אליו. גם הילדים שלנו נמצאים בלחץ. אז הכניסו מעט מהטבע לחדרה, ותנו לה להכין את עולמה הקטן שלה בחדר השינה שלה.Source by Anne McCormick

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *