תכנן אווירת סלון חיה ופונקציונלית ביותר

בני המשפחה מתכנסים לשיחה, עבודה וטלוויזיה בסלון. מסיבות ואירועים רשמיים מפגישים אנשים מגוונים. פנים כי הם נעימים ואלגנטיים. התחל לעצב את האלמנטים השונים. הכוונה היא ליצור מצב רוח נינוח המאפשר לתת ולקחת הדדית תוך מתן אפשרות למישהו לעבוד אם הוא רוצה.

שולחן משרדי בפינה יכול להקל על העבודה עם התקשורת והציוד האלקטרוני הדרוש. בחלק מחדרי המגורים יש פינת מדיטציה שקטה כדי להזכיר את הצורך בשקט.

שילובי צבעים, תערובות וניגודים

רקע ניטרלי אמור לעבוד טוב מאוד כקנבס החושף נופים אינסופיים. אריחי קיר במרקם יוצרים פלאים. לבן, שזוף ואפור ישתלב טוב מאוד עם צבע בהיר מנוגד כמו כתום.

סט רהיטים דלילים

הימנע מגודש עם ריהוט מוגזם המונע קלות תנועה. פריטים מעודנים עובדים היטב בחדרי מגורים קטנים. חללים גדולים יותר יכולים להכיל ספה מפוארת או שתיים במרכז ולא לאורך הקיר. נוצרת כך סצנה אינטימית לשיחות מתוקות. שטיחים מגדירים חללים היטב ויוצרים חלוקות על הרצפה.

קומה אטרקטיבית

רצפה יפה ושימושית תהיה בסדר גמור! אריחים מזוגגים מזוגגים הם עמידים מאוד ולא נקבוביים, עשויים חימר, פלדה ספארד וקוורץ. הם יזרחו שוב ושוב, מלבד התנגדות לכתמים ושריטות. בחר מתוך עיצובים רבים, חלקם מחקים שיש או עץ.

פנטזיית התאורה

תכנן סביבות באמצעות טריקים של תאורה. השתמש בשכבות תאורה והתקן מספר מקורות המתאימים זה לזה. חדרי מגורים יוכלו להשתמש בשילוב של תאורת שולחן ורצפה ואילו אורות המבטא יתמקדו ביצירות אמנות וקירות, מעטפים או ארונות ספרים. אפקט אגדה אפשרי בהחלט עם תאורה רכה ואינטימית בגווני ענבר כמו בחללי פנים.

וילונות חולמניים

סצנה מפוארת נוצרת באמצעות שימוש חכם בווילונות. הם יכלו לעטוף את החלונות והקירות, ויורדים לרצפה בגלל השפעה דרמטית. הימנע מווילונות קטנים שגורמים לחדר להראות די קטן. חוץ מזה, החלף וילונות בהתאם לשעת השנה או לפי רצון בני המשפחה.

וילונות מודפסים או זוהרים, פרחים או חושך מעוטר, כל כך הרבה אפשרויות זמינות. צבעים בהירים כמו אדום וצהוב כדי ליצור נופך סביב ולקדם התרגשות באמצעות משחק אור עם הגוונים. וודאו כי מספיק אור טבעי נכנס לחדר והימנעו מאווירה חשוכה, במיוחד במהלך היום.Source by Amy Brown

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *