תרנגול מטבח מביא לך מזל

לאורך תרבויות שונות התרנגול היה סמל לדברים רבים שאחד השולט ביותר הוא המזל. אומרים שיש תרנגול כלשהו במטבח שלך שיביא לך מזל ויכול פשוט לגרום לך להרגיש טוב. הנה מידע נוסף על תרנגולים ופולקלור תרנגולים.

ראשית קצת על תרנגולים אמיתיים. הם לא מטילים ביצים ואינם נחוצים לייצור ביצים, אלא נדרשים אם תרצו אפרוחים לתינוק. הם מגנים על הצאן ויגנו על המשפחה מפני טורפים. ניתן לאלף אותם ולהפוך לחיות מחמד מסורות אם מטפלים ועובדים איתם לעיתים קרובות.

הם יכולים לקרוא בכל עת, כולל שעת לילה. העורב מסמן שטח, כך שככל שפחות תרנגולים כך העורבים פחות. תרנגול אחד לכל עדר הוא כל מה שצריך. למעשה בית תרנגולות עם יותר מתרנגול אחד רק מבקש צרות. אתה יכול לשמור על תרנגול כפוף אם הוא קטן יותר מהתרנגולת הגדולה ביותר. מה שאומר שהיא מנהלת את ההצגה.

באי האהוב עלי, ואהוא, תרנגולי בר שלטו למעלה מאלף שנים. כן מצאתי את זה קצת מוזר כשהייתי ליד מנגל בחוץ שאכלתי עוף ותרנגול ניגש ועמד ליד השולחן שלי. אבל תרנגולים פראיים ותרנגולות מסתובבים חופשי באי היפה הזה מזה מאות שנים. למעשה על ואהא אם תשאלו "מדוע העוף עבר את הכביש?" התשובה תהיה ככל הנראה "להגיע לחוף הים".

בפורטוגל יש את גאלו דה ברצלוס, הסמל הלאומי של פורטוגל. שזה תרנגול המסמל יושר, יושרה, אמון וכבוד. העיירה ברצלוס ידועה בזכות כלי האדמה שלה והסמל הפופולרי ביותר הוא התרנגול. יש המון סיפורים ופולקלור מתרבויות שונות על תרנגולים. התרנגול מסמל דברים רבים ושונים.

אני זוכר שראיתי סיפור בחדשות בשנה שעברה על תרנגול פרוע שחי במנהטן. הוא הטיל הרס על הרגלי השינה הסמוכים. קבוצת חילוץ חקלאית מהצפון המדינה התחלפה וניסתה לתפוס את התרנגול. ניסיון ראשון לפתות אותו עם אוכל, תרנגול נקבה ואפילו שמיכה אדומה. התרנגול הערמומי לא נפל על אף אחד מהטריקים האלה.

לבסוף מציל בעל תושייה הצליח לתפוס אותו ברשת. עכשיו במקום להפריע לישנים עירוניים התרנגול הערמומי זוכה לפרוש בצפון המדינה. עם הרבה חברות, אוויר צח וחטיפים ללא הגבלה. לא נורא בהתחשב, מכל גורל שהוא ודאי ברח ממנו, להסתובב ברחובות ובשכונות של מנהטן.

באסטרולוגיה סינית לאנשים שנולדים בשנים מסוימות יש סימן תרנגול. אנשים אלה הם הוגים מהירים מעשיים שלא אוהבים לקחת סיכונים מיותרים. הם נהנים מתחושת פירוט חדה ונראה שהם תמיד יודעים מה קורה. התרנגולים הם ישר קדימה ואוהבים כנות. לתרנגול יש התנהגות אמון ובכל זאת לא שולל אותו בקלות.

תרנגולים יכולים להיות פרפקציוניסטים ולצפות להיות בשליטה, במיוחד כשמדובר במראה שלהם. יש להם סטנדרטים גבוהים של לבוש, התנהגות ומסודר, והם מצפים לאותם אחרים. תרנגולים זקוקים לבן זוג שמבין את טיבם השמרני אך אינו רגוע מדי. התרנגול צריך כנראה להתמקד בהערכת לב ונשמה מעל מראה טוב. פנייה לוגיקת התרנגולים של לחיות ולתת לחיות עשויה להיות שיטה טובה להתמודדות עם התרנגולים השולטים יתר על המידה באידיאלים.

התרנגול הוא סמל להרבה דברים לתרבויות רבות. מה שאני הכי אוהב בסמל התרנגול זה שיש אחד כזה במטבח אמור להיות סמל של מזל, בריאות ושגשוג. בין אם מדובר בשעון תרנגול, צנצנת עוגיות, נייר קיר, מגבות כלים, מסמרת, או סתם תרנגול קרמי היושב על גב הכיריים ומשגיח על המטבח. לראות תרנגול מטבחים לא רק שגורם לי להרגיש בבית זה הופך את כל המטבח לחמים ונוח ומזמין. אני חושב שאני הכי אוהב את זה כי זה נותן לי את תחושת הנוסטלגיה, כמו כשהייתי צעיר, לאכול עוגיות במטבח של סבתא שלי.Source by Liz R Johnson

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *