4 רעיונות מעוצבים לעיצוב גינות לעסקי האירוח שלכם

איך מעצבים תפאורה לגינה? אם עבר זמן מה שאתה בענף האירוח, כנראה שזה לא הפעם הראשונה שאתה שואל את השאלה הזו. למעשה, בכל פעם שצריך לעשות שינוי בחוץ, שאלה זו מופיעה תחילה. למרות שאין דרך אחת ליצור חיים בחיק הטבע, אתה יכול לעקוב אחר כמה רעיונות לעיצוב גינות כדי לקבל סביבה אטרקטיבית.

כחברת רהיטי אירוח אנו מוצאים את חובתנו לשתף אתכם ועם לקוחותינו בכמה רעיונות לעיצוב גינות כדי לקבל את פני האורחים בצורה מסבירת פנים. אז קחו הערות, ושקלו להשתמש בארבעת המגמות הבאות:

אימוץ גינון אנכי

בעת תכנון בחוץ, מסעדות, בתי מלון ואתרי נופש מתמקדים בעיקר במרחב האופקי על ידי בחירה קפדנית של ריהוט הגן ומציגים תוכנית להקמה. עם זאת, מה שנשכח בדרך כלל הוא קישוט החלל האנכי של הגן או הפטיו. רוב הגנים מכילים צמחים, פרחים ופסלים, אך תשכחו להוסיף מגע אנכי מיוחד. תוספת טובה תהיה קולקציית הירוקים של מותג ריהוט החוץ Maiori. הירוקים הם אדניות עם מערכת השקיית טפטוף פשוטה המאפשרת מים לזרום מלמעלה למטה, מבטלת משוטים ומים מעל.

יצירת סלון חיצוני סגור למחצה

מה השימוש בטיפול בגינה שלך ובעיצוב הפטיו שלך אם לא תקבל את פני האורחים באוויר הפתוח? מגמה אחת לעקוב אחריה היא יצירת חדר חיצוני חצי סגור עם 3 קירות ותקרה. אזור זה יכלול שולחנות וכיסאות למסעדות, או ריהוט חוץ למלונות ליצירת חוויה ייחודית. המתכון הסודי לבניית חלל נעים הוא על ידי שמירה על תחושה של אזור חיצוני כדי שהאורחים ייהנו ממזג האוויר היפה.

הצבת פרגולת גינה

מגמה נוספת לקבל אורחים בחיק הטבע היא להתקין פרגולה באמצע הגן. תכונה זו מאפשרת למבקרים לשבת, לאכול או להירגע על ריהוט גן, ובמקביל להישאר מוגנים מאור שמש ישיר. הפרגולה יכולה להיות עשויה מעץ או, לסגנון יוקרתי יותר, מאלומיניום. לדוגמא, Jardinico מציג את Attitude, מטריה חיצונית המשמשת ביתן.

ערבוב חדש וישן בגינה

אלא אם כן הנושא של העסק שלך הוא לתת סגנון קלאסי באמצעות רהיטים ישנים למראה, זה הזמן להתחיל לשלב בין גישות שונות. אחרי שדיברנו, במאמר קודם, על ערבוב והתאמה של חומרים וסגנונות שונים, זה הזמן למזג ריהוט גן ישן וחדש. הכלל היחיד כאן הוא לזווג בצורה חלקה את שני הסגנונות מכיוון שחלק מהאלמנטים עשויים שלא להשתלב היטב.

על מנת להחיות רעיונות אלה לעיצוב גינות, יהיה זה חכם להיעזר בחברת רהיטי אירוח שתוכל לסייע לכם בתכנון נכון. עסקים יכולים להתעלם מהרבה מאוד פרטים, בעוד שהם נותרים היבט חשוב לכל אחד ספק ריהוט גן.Source by Manuel S

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *