5 דרכים מדהימות לתעל את העיצוב הבוהמי בחדר השינה

בוהמים אינם עוקבים אחר מגמות או דפוסים. יש להם גוונים של פאר אדירה ואקלקטיות עלובה בשילוב אמנותי. במקום זאת, בוהמיה הוא בכלל לב שאוהב צבעים, יצירתיות, הרפתקאות ובעיקר חופש מכללים ומוסכמות.

מכיוון שחדר השינה שלנו הוא המרחב הפרטי ביותר בו אנו יכולים להיות עצמנו ולתת לדמיון שלנו להשתחרר, להלן נדון בחמש דרכים מדהימות בהן ניתן ליישם ולתעל את העיצוב הבוהמייני בצורה יעילה בחדרי השינה שלנו.

  1. לחבק צבעים

אין שום נזק ללכת נגד השינה המשרה צבעים קונבנציונליים בחדר השינה. אין צבע רע. הכל תלוי איך תרצו לבטא את עצמכם דרכם. הפוך את חדר השינה שלך לנווה מדבר של צבעים ספונטניים ולערבב אותם, במקום להתאים. עולם הצבעים הוא המקום בו בוהמיינים מוצאים נחמה ולכן, תן לצבע ולריפוד להיות פסטיבל צבעים מהנה. שקול שזיף, כתום, חציל או צהוב. לחלופין, אתה יכול גם לחפש ניירות קיר מעניינים.

  1. הכינו לעצמכם מיטה יפה

המיטה היא אולי הרהיט החביב ביותר על רבים מאיתנו. שקול את המיטה שלך כיצירת אמנות ושזור סביבו קסמים. תוכלו להשתמש בסטים למצעי מנדלה, שטיח בהיר ובכריות רבות בגדלים, צבעים, טקסטורות ודוגמאות שונות בכדי שהמיטה תיראה בוהמיינית. מיטות עץ כפריות משדרות אווירה של בוהו ותליית שטיחים ארוגים מעניינים במקום אומנויות קיר כרקע למיטה שלכם יכול לשקף את מצעים בוהמיים סִגְנוֹן.

  1. הציגו תאורה מעניינת

תאורה בוהמית היא חמה, רכה והיפנוטית. תוכלו להשיג את האפקט הזה בעזרת פנסי מרוקון או פיליגרן אשר יכולים להיתלות מהתקרה או להיות מונחים על הקרקע או על מדף מוגבה מעט. נברשות וינטאג 'או אהילים עתיקים יכולים גם ליצור תאורה מפוזרת ולהעניק אווירה נעימה ונוחה לחדר השינה שלך.

  1. בחר רהיטים המספרים סיפור

ככל שהריהוט ישן יותר, האווירה בוהמיינית יותר משדרת. ארון, שידות ושירות ארונות צבועים ביד נראים גם מיסטיים מבחינה אמנותית. השתמש בגזעים ישנים במקום במדפים מהודרים כדי לשמור על הספרים שלך, האהילים, הצמחים, מסגרות התצלומים וכישורים אחרים. צוד אחר רהיטים בעלי צורות וגילופים מעניינים. הם מיד יעבירו דמות לחדר השינה.

  1. לעולם אל תשאיר את הקירות ריקים

בוהמי רוח חופשיים לעולם אינם שומרים על קירותיהם ריקים. תנו לפנטזיות שלכם להשתולל ולהציג את המזכרות שלכם על הקירות בצורה כאוטית מתוקה. אם אתם מחפשים תחושה אדג'ית יותר, שקלו לצייר גרפיטי וציורי קיר על הקירות.

הבית שלך הוא השתקפות של הסגנון המולד שלך, הטעם והנשמה שלך. הציגו את כל מה שיש לכם בשובבות וצרו מרחב אישי וייחודי ומזמין.Source by Amit Singhal

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *