5 טיפים לפרויקטים נפוצים לתיקון ביתי DIY

לצורך תחזוקת הבית שלכם, זה עלול להרגיש מפתה להמשיך ולהעסיק קבלן מקצועי ולא ללכת בדרך ה- DIY. מרבית בעלי הבית מרגישים כי תיקוני הבית הם פרויקטים מורכבים ויש להשאיר את המשימות הללו לאנשי המקצוע. הם חוששים שבסופו של דבר הם יגרמו נזק נוסף בעת ביצוע פרויקט תיקון בית. אבל אם יש לך תוכנית במקום, אתה יכול לעשות כל פרויקט בעצמך. להלן מספר טיפים פשוטים לתיקון בית שיכולים לעזור לך בפרויקטים לתיקון שלך.

1. שירותים

לא אמורה להיות דליפה במיכל השירותים שלך. כדי לברר אם הוא דולף, כדאי לשים מעט צבע אוכל במיכל ולחזור לאחר מספר דקות. אם מי הקערה ורודים, עליכם לתקן בעיית נזילה. החלפת הכיפון עשויה לפתור בעיה זו.

2. ברזים

הברזים שלך עשויים להתחיל לדלוף אם הדסקיות נשחקות. למעשה, מכונות הכביסה של ידיות הברז עשויות גומי ונשחקות די מהר. כדי לפתור את הבעיה, כל שעליך לעשות הוא לכבות את אספקת המים ואז להחליף את ידיות הברז.

3. מכונת כביסה ומייבש

יש לבדוק את צינורות אספקת המים באופן קבוע. מלבד זאת, כדאי לבדוק את קווי אספקת המים של מכונת הכביסה על בסיס שנתי. אם הם עשויים פלסטיק, כדאי להחליפם לאחר מספר שנים. אך אם קצוות המתכת חלודים, עליכם להחליפם מיד.

ככל שהמייבש מגיע, עליכם לנקות את מסך המוך על בסיס קבוע. זה חשוב אם אתה רוצה למנוע שריפות. מלבד זאת, הניקיון יגרום גם לגוף החימום להחזיק מעמד זמן רב יותר.

4. דוד מים

יש לשמור על מחממי מים לאורך זמן. חוץ מזה, התחזוקה של מכשירים אלה מונעת נזק נוסף. יש לנקז את דוד המים. לשם כך, עליך להפסיק את אספקת המים. לאחר מכן, עליך לחבר את הצינור להתאמת הניקוז בתחתית המיכל ואז למקם את הקצה השני במקום בו לא תצפה נזק למים, כגון שביל הגישה. עליכם לפתוח את כל שאר הברזים של מים חמים בביתכם ואז לפתוח מחדש את שסתום הניקוז. כעת, עליך לחדש את אספקת המים כדי להיפטר מהמשקעים במיכל. זהו זה.

5. אינסטלציה

עליך לעקוב אחר הטיפים הבאים אם ברצונך לשמור על צינורות אספקת המים שלך ללא סתימה.

  • אל תשפוך שמנים ושומנים לנקזים מכיוון שזה אחד הגורמים העיקריים לחסימת צינורות.

  • כדאי להשתמש במסננת שיער לניקוז האמבטיה הביתית. שיער הוא אחד הגורמים העיקריים לבעיות בחדר האמבטיה. אתה צריך למנוע מהשיער להיכנס לצנרת שלך.

  • אם האסלה או האמבטיה חסומים, תוכלו להשתמש בנחש ניקוז כדי לפתוח מחדש את האסלה או האמבטיה. מצד שני, אם כיור המטבח חסום, תוכלו לנסות לצלול אותו לפני השימוש בנחש הניקוז.

  • לכן, עם טיפים אלה בחשבון, תוכלו לבצע מגוון משימות לתיקון בית בעצמכם.Source by Joseph Celeste

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *