8 הדרכים הטובות והמשתלמות ביותר לעדכן את המטבח שלך ללא שיפוץ

האם אתם מתכננים שיפוץ של הבית שלכם כולל המטבח? אם כן, אז אתה במקום הנכון. כשתקרא את זה תלמד על דרכים שאינן חותכות חור בכיס שלך אך מעניקות למטבח שלך מראה חדש. כן, למרבה הפלא, הדרכים שעליהן נדבר זולות, אך ישפרו את העיצוב של המטבח שלכם ויבטיחו מראה חדש.

ישנן דרכים רבות לבצע שיפורים במחיר סביר בעיצוב המטבח שלך. אנו דנים בשמונה כאלה לעדכון המטבח שלך.

1. עדכון ארונות המטבח

אם אתה רוצה, ויש לך את היכולת, אתה יכול להחליף את ארונות המטבח שיש לך אבל למה לא ללכת עם אלטרנטיבה משתלמת יותר ולעדכן אותם למראה חדש? שינויים פשוטים שנעשו בכפתורים ובצירים יציעו מראה חדש למטבח. אם יש לך ארונות עץ אתה בעצמך יכול לבצע את השיוף ולצבוע אותו בשכבת צבע חדשה כדי שהמטבח שלך ייראה נהדר.

2. קנו משטחים חסכוניים

אם אינך משנה את הארונות שיש לך במטבח שלך, אינך זקוק למשטחים יוקרתיים. אתה יכול למצוא בקלות משטחים במחירים סבירים והחלפת הישן / ים הישנה עם אלה תעניק למטבח שלך מראה חדש.

כאשר אתם רוכשים משטחים שמרו על ראשכם בנוגע לחומרים למשטח השיש ותראו שיש אפשרויות שונות ומשתלמות לבחירה. על ידי התאמת צבע המשטח לזה של ארון המטבח שלך תופתע מהמראה החדש של המטבח שלך.

3. יש מדפים מתגלגלים

אם אתה מרגיש שיש ארון חדש יקר, וצורת הארון שיש לך כרגע אינה משתלמת לשיפוץ, תוכל לעבור בקלות למדפים מתגלגלים במקום הארונות הישנים. הם חסכוניים וגם יעזרו לך לחסוך מקום וכסף תוך מתן מראה חדש לחלוטין למטבח שלך.

לא רק זאת, מדפים מתגלגלים כאלה הם גם המתאימים ביותר לכל מי שיש לו בעיות עם ניידות. זה יהפוך את הבישול במטבח לעניין יותר של הנאה מאשר אחריות.

4. שחקו עם האור

אורות, והמתגים שלהם, יכולים למלא תפקיד גדול במתן המטבח למראה חדש מבלי לבזבז הרבה כסף. ככלל, עליכם להחזיק אור חם במטבח שלכם. תוכלו בקלות לקנות גופי תאורה ומתגים חדשים בחנויות התקציב ובתמורה סבירה תוכלו לשנות את כל מראה המטבח שלכם.

יכול להיות שראית גוף תאורה דקורטיבי או סוג ייחודי של מתגים במגזינים לעיצוב. אם תחפש תוכל למצוא אב טיפוס של אלה במחיר סביר בחנות הסמוכה. לכן, רכשו אותם ותראו כמה יעילות גופים כאלה משנים את כל מראה המטבח שלכם.

האם מצאתם דרך אידיאלית לגרום למטבח שלכם להראות חדש מבלי לבזבז הרבה? אם לא עשית זאת, אין מה לדאוג. להלן מספר רעיונות נוספים, ונקווה שתמצאו רעיון שיתאים לטעמכם ולתקציבכם.

5. צבעו מחדש והחליפו את הווילונות

אם יש לך שיחה עם מעצב פנים אז תגלה שהם מעריכים הערכה רבה על צביעה מחדש והחלפת וילונות כאשר הם רוצים לעדכן מטבח במחיר סביר. אם ברצונך לשנות את צבע המטבח שלך ולראות מראה חדש, אתה פשוט צריך שכבת צבע חדשה. זה נכון לבחור צבעים על בסיס שמן כך שיהיה קל יותר לנקות כתמים.

התאם את צבע הוילונות שלך במטבח שלך לצבע הצבע החדש וראה איזה הבדל זה עושה במטבח שלך. יש להחליף וילונות באופן קבוע מכיוון שהם סופגים שמן וריחות אוכל במטבח שלכם. עקוב אחר שתי הדרכים המשתלמות האלה ויש לך מטבח חדש למראה מבלי להכניס חור לכיס.

6. החלף את ברז המטבח

ברז חדש במטבח שלכם לא רק יעניק מראה חדש למטבח שלכם אלא יקל על הבישול. ניתן להחליף לברז גבוה יותר כך שקל יותר לבצע מילוי וניקוי כלים גדולים. אתה יכול לקבל גימור אופנתי כך שהמטבח יראה במראה חדש.

7. יש אזור backsplash

אם אין לך אזור backsplash במטבח שלך או שלא היה לך כזה עשוי אריחים מעוצבים ישנים, זה יהיה זהיר לשנות אותם. אפשרות זו תקל על הניקיון ובו זמנית תתן מראה חדש למטבח שלכם. אם אתה מרגיש שרכישת אריחים משפיעה על התקציב שלך, תוכל להשתמש בשיטת סטנסיל וצבע כדי שיהיה כזה שיוסיף מימד חדש למטבח שלך.

8. קנו מכשירים חדשים

אתה יכול לתהות אם זה זול. זה שיש לך עין ושכל פתוח בעת ביצוע הרכישה. ישנם מספר ארגונים המציעים מכשירי חשמל שימושיים למטבח שלך במחירים נוחים. אתה יכול לקנות כאלה לפקוח עיניים כך שתקבל את התמורה הטובה ביותר עבור הכסף שאתה מוציא.

אם החלטת שיש לך מראה חדש למטבח שלך, בטח שמת לב שמכירות והנחות שונות מוצעות על ידי יצרנים נחשבים של מכשירי מטבח. אתה צריך לתפוס את האפשרויות האלה ולקנות מכשירים שאתה צריך. המכשירים לא רק יהפכו את הבישול לתענוג אלא גם ישפרו את העיצוב של המטבח שלכם.

אני מקווה שעד עכשיו מצאת כמה דרכים לעדכן את המטבח שלך במחיר סביר. אינך צריך ליישם את כל האפשרויות שנבחרו לעיל, פשוט בחר את אלו המתאימות לטעמך ולתקציבך. אם תעשה זאת אנו בטוחים שיהיה לך מטבח חדש למראה.Source by Bob Tom

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *